Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Janstorps AIF Herrsenior
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Janstorps AIF Herrsenior.
Herrsenior
Följ oss för uppdateringar
Hallå! Är inte du en bra bit äldre än mig gubben? Sen sitter man inte på bänken i B-laget så länge. Där är de sociala byten )
Rapportera
Haha Ume jag skall upp där uppe igen:) sen det med åldern då blir det bänken för dig:)
Rapportera
Nej ingen träning på måndag men christer skrev att han skulle kolla om det gick att träna på gräs onsdag eller torsdag..
Rapportera
Håll nollan i fortsättningen också killar och Kent. Så kommer Ume snart och levererar framåt!
Mussla.. De ser ut som du inte kommer göra mig sällskap där uppe i år din lilla räv.. Brukar vara så med åldern.. Man startar längst upp. Och desto äldre man blir desto längre ner i banan kommer man.. haha
Bra kämpat av alla röda krigare igår. Förra årets backlinje var på plats i A-laget och stod upp kanon. Samspelade killar gör susen:) nu är ribban lagd dags att kriga grabbar på lördag drar det igång.
Rapportera
Fan nice man fick 3poäng av Coach Christer i matchen känns skönt...riktigt nöjd med det defensiva med hela matchen igenom lätt bästa matchen än så länge..Förhoppningsvis inte sista..Bra jobbat Jaif
Rapportera
Jo men säger inte folk vad dom tycker och tänker så kan dom inte komma och gnälla efteråt..
Du.. Kent.. Du sparar tårta till mig och tar med dig till mig inför måndagsträningen.. annars får du faaan göra de nästa vecka igen.. För då är de El classico! och då ska vi sitta och pissa på Barca emblemet.. Och lite på¨Pelle.. han gillar de.. =)
Hur blidde de med träningarna denna veckan.. Hade ju tänkt pröva!
Rapportera