Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Indals IF

Följ

Indals IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Indals IF
Välj lag/grupp

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      IFK Timrå Herr (hemma) A-Lag Herr


      21:00
  • 2Tis
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • Heldag

      Mid Nordic Cup P-10

    • 11:20

      Bele Barkarby FF 1 (borta) P-10


      12:20
    • 14:40

      Arnäs IF 2 (hemma) P-10


      15:40
    • 18:00

      Hägglunds IoFK vit (borta) F-10


      19:00
    • 20:30

      Selångers SK 1 (borta) F-10


      21:30
  • 6Lör
    • Heldag

      Mid Nordic Cup P-10

    • 13:50

      Team Hudik 2 (hemma) F-10


      14:50
    • 16:20

      Sundsvalls FF Röd (hemma) P-10


      17:20
    • 16:20

      Arnäs IF 1 (hemma) F-10


      17:20
    • 19:40

      Sollefteå GIF FF 2 (borta) P-10


      20:40
  • 7Sön
    • Heldag

      Mid Nordic Cup P-10

    • 16:20

      Sidsjö-Böle Gul (hemma) F-10


      17:20
    • 18:00

      Essviks AIF 2 (borta) P-10


      19:00
  • 8Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Essviks AIF 2 (hemma) A-Lag Herr


      21:00
  • 9Tis
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 10:00

      Selånger SK F10 Röd (hemma) F-10


      12:00
  • 15Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Svartviks IF (borta) A-Lag Herr


      21:00
  • 16Tis
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:00

      GIF Sundsvall P12 , (2010) (borta) P-10


      12:00
    • 12:30

      Alnö IF P14 4 (borta) P-13


      14:30
    • 15:00

      Njurunda IK F09/10 Div 05 (borta) F-10


      17:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 12:00

      Selånger SK 2 (hemma) A-Lag Herr


      14:00
    • 13:00

      Sundsvalls FF P14 3 (hemma) P-13


      15:00
  • 28Sön
    • Heldag

      Ånäscupen 2022 P-13

    • 12:00

      Essviks AIF P 10 (hemma) P-10


      14:00
    • 14:10

      Medskogsbrons BK F10/11 (hemma) F-10


      16:10
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 31Ons