Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sirius Innebandy F-17/18

Följ

F-17/18

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sirius Innebandy
Innebandy
F-17/18

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 20 dec 2025 Linda Norstedt

    Hej,
    Vill flagga för att Nora ev inte kan vara med imorgon. Varit hemma fr skolan med feber tors och fre. Feberfri nu på morgonen. Får se hur orken är under dagen för spel imorgon… Återkommer.
    /Linda

    Rapportera

    Rapportera

  • 13 dec 2025 Sofie Rasmusson

    Toppen! Tack 🙏

    Rapportera

    Rapportera

  • 13 dec 2025 Solbritt Cederqvist

    Hej igen, Magdalenas pappa Daniel tar vår plats så ni vet!

    Rapportera

    Rapportera

  • 13 dec 2025 Sofie Rasmusson

    Det är kommer vara några ledare på plats, jag pratar med dom så de vet att ni inte kommer. Tror tyvärr inte att ni kommer åt kontaktuppgifterna till övriga föräldrar här på laget. Vi får se över om vi behöver lägga upp eller skicka ut en kontaktlista framöver😊
    Hoppas Nora kryar på sig!

    Rapportera

    Rapportera

  • 13 dec 2025 Sofie Rasmusson

    Vad olyckligt Solbritt! Utskicket gick ut runt den 20/10 och sedan har infon stått i kalendern, det har skickats påminnelse och jag skickade en extra igår kväll.

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 dec 2025 Solbritt Cederqvist

    Hej hej
    Vi har nu på kvällen fått en påminnelse om att vara funktionärer imorgon 13/12? Vi har inte tidigare fått några mail om detta, har verkligen kollat även i spam. I tidigare mail (där Nora kallades till uppvisningsmatchen) så stod att man skulle fått separat kallelse till att vara funktionär vilket vi då kollade och inte hade fått. Nora är sjuk och kommer sedan tidigare inte delta i uppvisningsmatchen då vi tyvärr är uppbokade på annat. Hur kan man kontakta familjer för att hitta en ersättare?
    Trevlig kväll!

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 dec 2025 Jonas Nensén

    Tack för info Sofie, då får vi se vilka som dyker upp (jag kan bara se de som tackat ja)

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 dec 2025 Sofie Rasmusson

    Hej Jonas!
    Ingen speciell klädsel har vi fått info om så det är nog bara att dyka upp😃
    Jo det stämmer, 10 st är kallade och info och påminnelse har gått ut flera gånger.

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 dec 2025 Jonas Nensén

    Hej!
    För oss som ska vara funktionärer imorgon: Är det bara att dyka upp, ingen särskild klädsel? Ser att vi är 6 st anmälda - skulle vi inte vara 10st?

    Rapportera

    Rapportera

  • 1 dec 2025 Jacob Forsberg

    Tack då vet vi. Krya på henne!

    Rapportera

    Rapportera