Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla

Följ

IK Kongahälla

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:15

      Träning P-10


      18:00
    • 19:00

      Backatorp IF (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      Backatorp IF Svart (hemma) P-07


      21:00
  • 5Lör
    • 00:00

      IKK P10-2 (hemma) P-10


      00:00
    • 10:00

      Vallens IF (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-11


      12:00
    • 12:15

      Torslanda IK (hemma) A-lag Damer


      14:15
    • 14:00

      Torslanda IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Fässbergs IF Lila (borta) P-06


      18:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Hermansby IF 2 (hemma) P-09


      11:30
    • 11:15

      Hermansby IF 1 (hemma) P-09


      12:30
    • 18:00

      Träning P-04/P-05


      20:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:15

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:00

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 12Lör
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:20

      Träning F-12/13


      18:30
      Skarpe Nord
      Samlingsinformation: Skarpe Nord
      Samlingstid: 17:20
      Anteckning: TORSDAGS-träning! Notera att vi börjar vid 17.20, barnen skall vara omklädda och klara! Detta för att vi ska få 1 timmes effektiv träning.
      Anmäl gärna om ditt barn kommer att kunna komma så vi vet hur många deltagare vi blir på ett ungefär! Det påverkar vår träningsplanering och upplägg.

      Mvh / Ledartruppen
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      20:00
    • 18:15

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:15

      Träningsmatch P-06


      22:00
  • 18Fre
    • 16:15

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04/P-05


      18:15
    • 19:00

      IF Mölndal Fotboll röd (hemma) P-07


      21:00
  • 19Lör
    • 00:00

      IKK P10-2 (hemma) P-10


      00:00
    • 09:00

      Träningsmatch P-11


      11:00
    • 12:00

      Hermansby IF (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Hermansby IF (hemma) Föreningsdomare


      13:45
    • 14:00

      Hestrafors IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Lindome GIF Vit (hemma) P-06


      17:00
    • 17:30

      Lundby IF (borta) P-04/P-05


      19:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Kode IF svart (borta) P-09


      11:30
    • 11:15

      Kode IF Gul (borta) P-09


      12:30
    • 16:00

      Träning P-04/P-05


      18:15
    • 17:15

      Kode IF (borta) A-lag Damer


      19:15
    • 17:30

      Bollpojkar P-07


      19:30
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 00:00

      KHK Senior Boka Klubbhuset


      12:00
    • 08:30

      IK Kongahälla (hemma) F-11


      11:30
    • 11:00

      IK Kongahälla (hemma) F-11


      14:00
    • 11:00

      BK Häcken Gul (borta) P-07


      13:00
    • 13:30

      Tränings match Surte P-09


      15:45
    • 14:00

      Skoj och Grill på Svarte Mosse F-12/13


      17:00
    • 14:30

      Backatorp IF Svart (borta) P-06


      16:30
    • 16:45

      IK Zenith (B) (hemma) A-lag Damer


      18:45
    • 18:45

      Träning P-04/P-05


      20:15
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons