Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla

Följ

IK Kongahälla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Oddebollen 2020 P-08


      19:00
    • 17:30

      Bollpojkar P-07


      19:30
  • 3Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
      Fontin - Kotten
      Samlingsinformation: Fontin kotten
      Samlingstid: 18:15
      Anteckning: Vanliga joggingskor träningskläder
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • Heldag

      Bokad Tina Adamovic Boka Klubbhuset

    • 16:10

      Träning P-04/P-05


      18:00
    • 17:15

      Tränings match Kareby P-09


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch mot Munkedal P-06


      19:30
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04/P-05


      20:15
    • 20:00

      Träningsmatch mot Ytterby P-06


      22:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:15

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Bokad Matilda Nyström Kungälvs Sjukhus Boka Klubbhuset

    • 08:00

      Inställd cup! P-12


      17:00
    • 12:00

      Bergums IF 1 (hemma) P-07


      14:00
    • 13:30

      Fässbergs IF Lila (hemma) P-06


      15:30
    • 15:00

      Landvetter IS (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:20

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:15

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träningsmatch mot FC Komarken P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:30
  • 21Fre
    • 16:15

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
  • 22Lör
    • 12:00

      Kareby IS (borta) P-08


      14:00
    • 15:00

      Ulricehamns IFK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:15

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-07


      19:15
  • 23Sön
    • 10:00

      Hisingsbacka FC vit (borta) P-09


      11:15
    • 11:15

      Hisings backa FC svart (borta) P-09


      12:30
    • 13:00

      Sävedalens IF Röd (hemma) P-06


      15:00
    • 18:00

      Eriksberg IF (hemma) C-lag - Forza Sula


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04/P-05


      20:15
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:30

      Match mot Romelanda P-13


      11:30
    • 12:00

      Ytterby IS Röd (hemma) P-08


      14:00
    • 15:00

      Sandareds IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:45

      Bergums IF (hemma) P-04/P-05


      18:45
    • 17:45

      Sävedalens IF Röd (borta) P-06


      19:45
  • 30Sön
    • 09:00

      IK Kongahälla (hemma) F-11


      15:00
    • 14:30

      Örgryte IS FF Blå (hemma) P-07


      16:30
    • 15:45

      Kärra KIF gul (borta) P-09


      17:00
    • 17:00

      Kärra KIF Blå (borta) P-09


      18:15
    • 18:30

      Träning P-04/P-05


      20:15
  • 31Mån
    v.36