Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Kongahälla

Följ

IK Kongahälla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Quality hotel cup P-06

    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 19:15

      Bergsjö IF (hemma) P-04


      21:15
  • 5Lör
    • Heldag

      Quality hotel cup P-06

    • 08:00

      Romelanda UF (hemma) F-12/13


      12:00
    • 09:00

      IK Kongahälla (hemma) P-13


      12:00
    • 12:00

      IK Kongahälla (hemma) P-12


      15:30
    • 12:00

      Stenkullen GoIK Röd (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      Öckerö IF (borta) P-08


      13:30
    • 16:00

      Bokat Del av dag Boka Klubbhuset


      20:00
    • 16:30

      Lundby IF Grön (hemma) P-05


      18:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Quality hotel cup P-06

    • 08:00

      IK Kongahälla (hemma) P-10/11


      17:00
    • 08:00

      Träning P-11


      11:00
    • 09:00

      IK Kongahälla (hemma) P-10/11


      16:00
    • 11:00

      Match mot romelanda P-09


      13:00
    • 12:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) P-05


      14:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Styrelsemöte IK Kongahälla Boka Klubbhuset


      20:00
    • 18:15

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Fotbollsutskott Herr Boka Klubbhuset


      21:00
    • 18:15

      Föräldramatch P-09


      16:00
    • 18:45

      Örgryte Is FF Blå (hemma) Föreningsdomare


      20:00
    • 18:45

      Örgryte IS FF Blå (hemma) P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • Heldag

      Tord Trophy Cup P-04

    • 08:00

      Quality Hotel Cup 2019 P-05


      00:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
      Kongevi
      Anteckning: Samling 15 minuter innan ombytta och klara i omklädningsrummet.
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Tord Trophy Cup P-04

    • Heldag

      Quality Hotel Cup 2019 P-05

    • 07:15

      IKK Grön (hemma) P-07


      21:00
    • 10:00

      Kareby IS (borta) P-08


      11:30
    • 16:00

      Bokat KHK Senior Boka Klubbhuset


      00:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Styrelsemöte Boka Klubbhuset


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:50

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Lindome GIF svart (borta) P-06


      21:00
    • 19:15

      Kullavik IF (hemma) P-04


      21:15
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Torslanda IK (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Torslanda IK (hemma) Föreningsdomare


      11:20
    • 12:00

      Träning F-14/15


      13:00
    • 16:30

      Torslanda IK Svart (borta) P-05


      18:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:30
    • 12:00

      BK Häcken Gul (hemma) P-06


      14:00
    • 15:00

      Onsala BK (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      IF Warta (borta) P-05


      18:00
  • 21Mån
    v.43
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:50

      Träning P-08


      20:15
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 19:00

      Älvängens IK (borta) P-06


      21:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Säsongsavrundaren Cup Boka Klubbhuset

    • 07:00

      IKK (hemma) P-07


      21:00
    • 08:00

      Kyckling cup P-09


      00:00
    • 08:00

      Säsongsavslutare Kongevi P-11


      19:00
    • 09:00

      Romelanda UF (hemma) F-12/13


      12:00
    • 09:00

      Romelanda UF (hemma) F-12/13


      12:00
    • 09:00

      RUF (borta) P-08


      16:00
    • 09:00

      IK Kongahälla (hemma) P-10/11


      16:00
    • 10:00

      Säsongsavrundaren P-13


      13:59
    • 12:00

      Träning F-14/15


      13:00
    • 12:00

      Träning F-14/15


      13:00
    • 15:00

      Mölnlycke IF 1 (hemma) P-05


      17:00
    • 16:30

      Solängens BK (hemma) P-05


      18:30
  • 27Sön
    • Heldag

      Säsongsavrundaren Cup Boka Klubbhuset

    • 00:00

      Kyckling cup P-09


      19:00
    • 07:00

      IKK (hemma) P-07


      21:00
    • 08:00

      Säsongsavrundaren P-06


      19:00
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:30
    • 10:00

      IK Kongahälla (hemma) P-12


      15:00
  • 28Mån
    v.44
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 29Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 31Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:50

      Träning P-08


      20:15
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30