Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Bankeryd P15 (födda 2010)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Bankeryd P15 (födda 2010).
P15 (födda 2010)
Följ oss för uppdateringar
Hej,
Det har tidigare gått ut information kring utbildning av funktionärer. Vi kommer att behöva 4 föräldrar till som går utbildningen där man får lära sig EMP (elektornisk match registrering). På varje match skall det vara 2 personer med utbildning och varje lag ansvarar för tillsättning av Matchfunktionärer.
Nedan finner ni datum och länk till anmälanstillfällen. Skriv gärna i kommentaren vem som väljer att utbilda sig.
Jag själv (Johanna) kommer att vara med den 14:e som ansvarig från ledarna.
Om vi inte får in frivilliga föräldrar måste vi tyvärr lotta, då vi inte kommer att kunna spela matcher på hemmaplan om vi inte har några funktionärer.
Utbildningstillfällen:
Onsdagen 14-september Kl.17:30-Ca: 21:00, nybörjare.
Kopiera och klistra in Anmälningslänk:
https://educationwebregistration.idrottonline.se/home/index/1649017
Tisdagen 20-september Kl.17:30-Ca: 21:00, nybörjare och rutinerade.
Kopiera och klistra in Anmälningslänk:
https://educationwebregistration.idrottonline.se/home/index/1649021
| Träning | 2 jan, 15:30 |
| Hallbybollen 2026 | 4 jan, 14:00 |
| Landskamp Sverige - Brasilien | 5 jan, 18:10 |
| Landskamp Sverige - Brasilien | 5 jan, 18:10 |
| Träning | 9 jan, 15:30 |
| 16 dec | Bankeryd Handball Camp - Summer 2026 |
| 16 dec | Uppdrag under HallbyBollen |
| 14 dec | Veckans Handboll |
| 7 dec | Bingo-Lotto |
Förlåt men jag orkar inte med något extra just nu pga att min pappa gick bort nyss och vi har mycket att göra nu i september/oktober. Ställer gärna upp och gör annat framåt
RapporteraRapportera
Tja, jag anmälde mig nu till den 14/9. :)
RapporteraRapportera
Jag anmäler mig i morgon till Bernt till den 20/9. Får inte ihop formuläret/länkar etc.
RapporteraRapportera
Tack för att du hör av dig Therese, jag är säker på att det finns andra där det passar bättre nu. Ni ska inte behöva ta det.
RapporteraTack Peter och Andreas och Robert dig hade jag redan räknat med ;) såg även att Stefan Bodin är anmäld sedan tidigare.
Rapportera