Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Bankeryd F10 (födda 2015)

Följ

F10 (födda 2015)

Följ oss för uppdateringar
Följ
IFK Bankeryd
Handboll
F10 (födda 2015)

Schema för uppdrag F10

10 nov 2025 17 kommentarer 400 visningar
Sebastian Berg
17 kommentarer
  • 10 nov 2025 Ida Fhager

    Hej,
    Vi är tilldelade Bingolotto försäljning 31/12 och är dessvärre inte hemma då. Vi kan bistå med utrustning att sälja kaffe (som jag kan sponsra med från jobbet) vid passande tillfälle istället och önskar byta med någon.

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 nov 2025 Johan Eskilsson

    Hej Ida! Vi kan ta eran tid för Bingolotto försäljning. Mvh Johan

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 nov 2025 Susanna Stenlund

    Hej!
    Vi är tyvärr bortresta när vi ska ha kiosken 21/12 13-14.30. Är det någon som säljer Bingolotter 31/12 som vill byta med oss?

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 nov 2025 Erik Hannus

    Hej,
    Vi ska sälja lotter kl. 10-11 den 31/12 och kan byta det passet mot kiosken den 21/12.

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 nov 2025 Susanna Stenlund

    Då byter vi gärna med er Erik 😊👍

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 nov 2025 Erik Hannus

    Då gör vi så!

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 nov 2025 Hanna Narerman

    Hej!
    Vi behöver byta med någon vår tid den 20/12 kl 14:30-1600. Kan någon byta med oss. Vi är upptagna med annat från 15:00 och hela kvällen så i så fall om byter med Frejas familj?

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 nov 2025 Lina Landblom

    Hej Hanna! Vi kan byta med er om ni tar vår tid söndag 21/12 kl 10-10.30 istället? (Matilda Landblom) Mvh Lina

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 nov 2025 Hanna Narerman

    Hej Lina! Kan tyvärr inte på söndag! Men snällt av dig

    Rapportera

    Rapportera

  • 17 dec 2025 Susanna Stenlund

    Ett meddelande till Erik Hannus.
    Jag såg helt fel på schemat och trodde vi hade kiosken 21/12 men det var ju 21/2. Om ni kan ta kiosken 21/2 så kan vi fortsatt ta Bingolotto-försäljningen 31/12.
    //Susanna

    Rapportera

    Rapportera

  • 17 dec 2025 Sebastian Berg

    Hej!
    Vill bara påminna om uppdragen vi har nu i helgen. Vi fick ny information till oss nu i veckan som jag laddat upp under dokument/info från förädragruppen/Kiosk & Städ v51.
    Där står det var nyckeln kan hämtas samt så står det även att de önskar att kiosken är öppen 30 min innan matchstart, i schemat vi la ut tidigare så står det att passet börjar då så det kan väl vara bra att vara på plats lite tidigare.
    Hör av er om det är några frågor.

    Mvh Sebastian

    Rapportera

    Rapportera

  • 17 dec 2025 Linda Önerud

    Hej!
    Hur var det med bokning av frallor/fika från macken? Ska vi göra det själva eller är det bara upphämtningen innan som vi ansvarar för?

    Med vänlig hälsning, Linda

    Rapportera

    Rapportera

  • 17 dec 2025 Sebastian Berg

    Jag tror att det bara är upphämtning men jag har ställt frågan nu igen, återkommer så fort jag får svar.

    Rapportera

    Rapportera

  • 17 dec 2025 Hanna Hannus

    Till Susanna Stenlund: Vi kan ta kiosken den 21/2 så tar ni bingolotterna den 31/12. /Hanna Hannus

    Rapportera

    Rapportera

  • 17 dec 2025 Susanna Stenlund

    Fantastiskt, tack för det Hanna!

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 dec 2025 Sebastian Berg

    Hej, sent idag fick jag till mig lite ändringar inför helgens kiosk-schema. Herrmatchen som tidigare låg sist på söndagen (kl 17.30) är flyttad till lördagen samma tid. Så frågan är om ansvariga för Linnea Enkvist och Emilia Göransson Cunow kan byta pass till lördagen och då till tiderna 17.30-18.30 samt 18.30-19.30 ? Era pass på söndagen kommer alltså inte behövas.
    Eller om det är någon annan som känner att de kan hoppa in de passen?

    Jag har påpekat att det vore trevligt att få till oss ändringarna lite tidigare nästa gång... :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 dec 2025 Sebastian Berg

    Glömde tillägga att vi behöver inte beställa ngt från Macken utan bara hämta upp det som är beställt.

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in