Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Bankeryd

Följ

IFK Bankeryd

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IFK Bankeryd
Välj lag

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 2Ons
    • 10:00

      Träning F-05


      12:00
    • 10:00

      Träning F-06


      12:00
    • 12:00

      Träning P-05


      13:30
    • 12:00

      Träning F-08


      13:30
    • 13:30

      Träning F15/16


      15:00
    • 15:00

      Träning F-07


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:10
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 3Tor
    • 10:00

      Träning F-05


      12:00
    • 11:45

      Träning P-06


      14:15
    • 13:30

      Träning F-08


      15:00
    • 14:00

      Träning P-05


      15:30
    • 15:30

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      DM F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning F15/16


      21:00
  • 4Fre
    • Heldag

      Hallbybollen F-07

    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • 08:00

      Hallbybollen 4-6 jan P-04


      20:00
    • 09:00

      Hallbybollen F-04


      00:00
    • 10:00

      Hallbybollen F-06


      00:00
    • 12:00

      SKARP INTRESSEANMÄLAN HALLBYBOLLEN 2019 P-06


      00:00
    • 12:00

      Hallbybollen F-04


      17:00
    • 12:00

      Hallbybollen P-08/09


      00:00
    • 12:00

      Hallbybollen F-08


      21:00
    • 12:00

      Hallbybollen lag 1 P-07


      00:00
    • 12:15

      Hallbybollen P-08/09


      13:30
    • 13:00

      IFK 1 match F-05


      14:00
    • 13:00

      Norrköping HK (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      IFK Bankeryd 2-Skara HK P-08/09


      14:15
    • 14:30

      IFK Bankeryd 1- Skövde HF 1 F-06


      15:30
    • 15:00

      IFK Skövde HK (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Hallbybollen lag 1, dag 1 P-08/09


      16:00
    • 15:00

      Hallbybollen P-05


      16:00
    • 15:00

      Hallbybollen F-08


      16:00
    • 15:00

      Hallbybollen 2019 F-09


      00:00
    • 16:00

      Hallbybollen 2019 - Bankeryd 1 F-09


      18:00
    • 16:00

      Hallbybollen 2019 - Bankeryd 2 F-09


      17:00
    • 16:00

      Hallbybollen F15/16


      18:00
    • 16:15

      Hallbybollen P-08/09


      17:30
    • 16:30

      Önnereds HK Grön- IFK Bankeryd 2 F-06


      16:30
    • 16:30

      IFK 2 match F-05


      17:30
    • 18:00

      Hallbybollen P-05


      19:00
    • 18:00

      IFK Bankeryd Blå-Alingsås Hk blå F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:15

      Hallbybollen P-08/09


      20:30
  • 5Lör
    • Heldag

      Hallbybollen F-07

    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • Heldag

      Hallbybollen F-04

    • Heldag

      Hallbybollen F-06

    • Heldag

      SKARP INTRESSEANMÄLAN HALLBYBOLLEN 2019 P-06

    • Heldag

      Hallbybollen P-08/09

    • Heldag

      Hallbybollen lag 1 P-07

    • Heldag

      Hallbybollen 2019 F-09

    • 07:15

      Hallbybollen P-08/09


      08:30
    • 08:00

      Hallbybollen lag 1, dag 2 P-08/09


      09:00
    • 08:00

      HK Guldkroken (borta) P-06


      09:00
    • 08:00

      Hallbybollen P-04


      20:00
    • 09:00

      IK Bolton - IFK Bankeryd 1 F-06


      10:00
    • 10:00

      Hallbybollen P-05


      11:00
    • 10:00

      IFK 2 match F-05


      11:00
    • 10:00

      IFK Bankeryd 2- Tyresö Handboll 1 F-06


      11:00
    • 10:00

      Hallbybollen 2019 - Bankeryd 1 F-09


      13:00
    • 11:00

      Hallbybollen 2019 - Bankeryd 2 F-09


      13:00
    • 11:00

      Hallbybollen P-05


      12:00
    • 11:00

      Hallbybollen F-08


      12:00
    • 11:00

      Hallbybollen F-08


      12:00
    • 11:00

      Norrköpings HK 1- IFK Bankeryd 2 P-08/09


      11:40
    • 11:00

      Hallbybollen F-04


      22:00
    • 12:00

      IFK 1 match F-05


      13:00
    • 16:00

      Landskamp Sverige-Ryssland P-06


      19:00
    • 16:00

      Landskamp Sverige-Ryssland F15/16


      18:00
    • 18:00

      hallbybollen lag 1 P-07


      19:00
    • 18:00

      hallbybollen lag 2 P-07


      19:00
    • 19:00

      Hallbybollen F15/16


      21:00
    • 20:00

      IFK Skövde HK 1- IFK Bankeryd 2 P-08/09


      20:45
    • 20:30

      Halmstad Handboll (hemma) P-06


      21:30
    • 20:30

      GF Kroppskultur 1- IFK Bankeryd 1 F-06


      21:30
    • 21:00

      IFK Bankeryd 2- IK Baltichov F-06


      22:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Hallbybollen F-07


      19:00
    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • 00:00

      Hallbybollen F-04


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen F-06


      19:00
    • 00:00

      SKARP INTRESSEANMÄLAN HALLBYBOLLEN 2019 P-06


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen P-08/09


      20:00
    • 00:00

      Hallbybollen lag 1 P-07


      14:00
    • 00:00

      Hallbybollen 2019 F-09


      14:00
    • 08:00

      Hallbybollen P-04


      20:00
    • 09:00

      Hallbybollen F-04


      18:00
    • 09:00

      Hallbyhallen P-05


      10:00
    • 09:00

      Hallbybollen lag 1, dag 3 P-08/09


      10:00
    • 09:00

      Hallbybollen 2019 - Bankeryd 1 F-09


      11:00
    • 10:00

      Hallbybollen F15/16


      12:00
    • 10:30

      IFK 1 match F-05


      11:30
    • 11:00

      Hallbybollen P-05


      12:00
    • 11:45

      Hallbybollen P-08/09


      13:00
    • 12:00

      Hallbybollen F-08


      13:00
    • 12:00

      Hallbybollen F-08


      13:00
    • 12:00

      IFK 2 match F-05


      13:00
    • 12:00

      Hallbybollen 2019 - Bankeryd 2 F-09


      14:00
    • 12:30

      IFK Bankeryd 1-IFK Bankeryd 2 P-08/09


      13:30
    • 13:00

      IFK Bankeryd Blå-Hk Lidköping F-08


      13:30
    • 15:45

      Hallbybollen P-08/09


      17:00
    • 17:00

      IFK Bankeryd 2-IFK Skövde 2 P-08/09


      18:00
    • 18:00

      hallbybollen lag 1 P-07


      19:00
    • 18:00

      hallbybollen lag 2 P-07


      19:00
  • 7Mån
    v.2
    • 16:30

      Träning F-09


      17:40
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F15/16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning F15/16


      21:00
  • 9Ons
    • 15:50

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      IFK B P06 Föräldramöte P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:45

      Träning F15/16


      21:30
  • 11Fre
    • 15:30

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 12Lör
    • 08:00

      USM steg 3, 12-13 jan P-04


      23:59
    • 08:30

      IF Hallby HK F13 (borta) F-05


      10:30
    • 09:00

      Träning F-10/11


      10:00
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:00

      Värnamo HK (borta) F-07


      12:00
    • 10:30

      Anderstorps SK (hemma) P-05


      11:30
    • 11:20

      Falköpings AIK HK F12 1 (borta) F-06


      13:20
    • 11:30

      HK Lidköping F10 2 (borta) F-08


      13:30
    • 12:00

      HP Tibro 2 (borta) P-07


      14:00
    • 12:30

      HK Brätte (borta) F-08


      14:30
    • 13:00

      Skövde HF Grön 08 (hemma) F-07


      15:00
    • 13:10

      Hultsfreds HF (hemma) P-05


      14:10
    • 13:30

      Skövde HF Röd (borta) F-04


      15:30
    • 13:30

      Minihandboll Habo F-09


      16:05
    • 15:00

      Borås HK 84 (borta) F-04


      17:00
    • 16:00

      Tibro HK (hemma) F-07


      18:00
    • 16:30

      Anderstorps SK F9 (hemma) F-09


      18:30
    • 18:00

      IK Cyrus F10 (borta) F-09


      20:00
  • 13Sön
    • 08:00

      USM steg 3 P-04


      22:00
    • 10:00

      Vetlanda HF (hemma) P-08/09


      12:00
    • 12:00

      Skara HK (hemma) P-05


      14:00
    • 12:15

      Skövde HF Vit (borta) F-05


      14:15
    • 13:00

      IF Hallby HK (hemma) P-08/09


      15:00
    • 13:15

      Skövde HF Vit 06 (hemma) F-05


      15:15
    • 13:30

      Vetlanda HF (borta) F-08


      15:30
    • 15:00

      Eksjö BK (hemma) F-08


      17:00
    • 16:00

      Karlskrona Handboll F16 (hemma) F15/16


      18:00
  • 14Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning F-08


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:40
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F15/16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning F15/16


      21:00
  • 16Ons
    • 15:50

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Hallby-Skövde F-05


      20:45
    • 19:00

      Yoga F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:45

      Träning F15/16


      21:30
  • 18Fre
    • 15:30

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning F-10/11


      10:00
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:00
    • 11:00

      HK Country (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Alingsås HK 2 (borta) F-07


      13:00
    • 11:50

      HK Lidköping P14 (borta) P-05


      13:50
    • 12:00

      HK Guldkroken Hjo (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Intresseanmälan seriespel 19/1 F-09


      17:00
    • 12:30

      KFUM Trollhättans IA F11 (hemma) F-07


      14:30
    • 12:45

      Nässjö HF (hemma) F-09


      14:45
    • 14:00

      Västerviks HF F13 2 (borta) F-05


      16:00
    • 15:45

      Sävsjö HK F9 (hemma) F-09


      17:45
    • 16:30

      Falköpings AIK HK P11 (hemma) P-07


      18:30
    • 17:00

      Eksjö BK (borta) F-07


      19:00
    • 19:00

      Skara HK (hemma) P-07


      21:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Habo HK (hemma) P-07


      11:00
    • 09:30

      Skara HF (hemma) F-04


      11:30
    • 09:50

      IK Cyrus F10 (borta) F-08


      11:50
    • 11:10

      IF Hallby HK (hemma) F-08


      13:10
    • 12:00

      Västerviks HF P11 (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Vetlanda HF (borta) F15/16


      14:30
    • 12:30

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F-04


      14:30
    • 13:30

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F-06


      15:30
    • 14:00

      Skara HF (hemma) F-05


      16:00
    • 16:30

      Skövde HF Röd (hemma) F-06


      18:30
    • 17:00

      HK Country (hemma) F-05


      19:00
  • 21Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning F-08


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:40
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F15/16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Nässjö HF (borta) P-06


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning F15/16


      21:00
  • 23Ons
    • 15:50

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:45

      Träning F15/16


      21:30
  • 25Fre
    • 15:30

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 26Lör
    • 08:00

      Träning P-04


      00:00
    • 08:15

      Eksjö BK (hemma) P-05


      09:15
    • 09:00

      Träning F-10/11


      10:00
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:00

      Skara HF LILA (borta) F-06


      12:00
    • 10:30

      Vetlanda HF 2 (borta) F-05


      12:30
    • 11:00

      Skövde HF Grön 07 (borta) F-06


      13:00
    • 11:15

      Anderstorps SK P9 (hemma) P-08/09


      13:15
    • 12:00

      Tingsryd/Växjö (borta) F-05


      14:00
    • 12:30

      Hultsfred HK (hemma) P-06


      14:00
    • 12:30

      Anderstorps SK P07 (borta) P-07


      14:30
    • 12:45

      IF Hallby HK (borta) P-08/09


      14:45
    • 12:45

      Västerviks HF F11 (hemma) F-07


      14:45
    • 13:00

      Nässjö/Eksjö (borta) F15/16


      15:00
    • 13:30

      IFK Karlskrona (borta) P-05


      15:30
    • 14:15

      IF Hallby HK (borta) F-07


      16:15
  • 27Sön
    • 00:00

      Träning P-04


      19:00
    • 10:00

      IFK Skövde HK 1 (hemma) P-05


      12:00
    • 10:30

      Eksjö BK (borta) F-08


      12:30
    • 11:00

      Intresseanmälan seriespel 27/1 F-09


      17:00
    • 12:30

      IK Cyrus F10 (hemma) F-08


      14:30
    • 13:00

      Sävsjö HK F9 (hemma) F-09


      15:00
    • 13:30

      HK Lidköping (hemma) F-04


      15:30
    • 14:30

      Vetlanda HF (borta) F-09


      16:30
    • 16:30

      IF Hallby HK (hemma) F-04


      18:30
    • 17:00

      KFUM Trollhättans IA F13 (borta) F-05


      19:00
    • 18:00

      HK Brätte (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      IF Hallby HK (hemma) F15/16


      20:00
  • 28Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning F-08


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:40
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F15/16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:20

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:45

      Träning F-06


      20:00
    • 18:50

      Habo HK (borta) P-07


      20:50
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning F15/16


      21:00
  • 30Ons
    • 15:50

      Träning P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:10
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:45

      Träning F15/16


      21:30