Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Infjärdens SK P-10
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Infjärdens SK P-10.
P-10
Följ oss för uppdateringarVi har inte helt bestämt hur länge till vi tränar men säsongen börjar gå mot sitt slut och jag förstår att det börjar komma andra åtaganden för en del. Vi kommer lägga upp ett inlägg rätt snart med info om resterande del av säsongen. Hälsa krya på sig till Lucas :)
Rapportera
Hur länge till kommer träningarna att pågå ?
Vi undrar om Lucas tackar för säsongen, inatt har han fått feber så han kommer inte ikväll. Och sedan är vi uppbokade på jakt så gott som hela september så vi har svårt att hinna få honom till svensbyn.
Hugo är fortfarande förkyld och hostig. Måste tyvärr avstå cupen i helgen.
RapporteraFrans är förkyld, han kommer inte på träning ikväll. Tyvärr också tveksamt om han kan vara med på lördag.
RapporteraLucas kommer inte ikväll när han inte ska vara med på cupen till helgen.
RapporteraHugo är förkyld och hostar. Vilar från träningen ikväll. Vi hoppas på förbättring till helgen. Men det är inte säkert han kan vara med.
Rapportera
Edward kommer nog inte hinna på kvällens träning (utflykt) /Madde
Rapportera