Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      VETLANDA FF (borta) P12


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
  • 4Lör
    • 11:00

      Sävsjö FF röd (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll blå (hemma) P11


      13:00
    • 14:00

      Färjestadens GOIF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bäckseda IF (hemma) P06


      16:00
    • 15:00

      IFK Värnamo (hemma) P07


      17:00
  • 5Sön
    • 10:30

      IF Eksjö Fotboll 1 (borta) P08


      12:30
    • 10:30

      Match mot Eksjö P08


      12:00
    • 11:00

      IFK Stockaryd/Rörviks IF P10 (hemma) P10


      12:00
    • 11:00

      Västerviks FF (borta) F10


      13:00
    • 12:00

      Nässjö FF (borta) P07


      14:00
    • 14:00

      IF Hallby FK 1 (borta) P09


      16:00
    • 15:00

      Västerviks FF (hemma) F11/12


      17:00
    • 15:00

      Match mot Västervik F11/12


      17:00
    • 16:00

      Bankeryds SK svart (borta) F09


      18:00
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F08


      19:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF (hemma) Utvecklingslag A


      18:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
  • 11Lör
    • 10:00

      Smålandsvillancupen P13/14


      14:00
    • 11:00

      Malmbäcks IF 7-m (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Västerviks damfotboll komb (borta) F08


      13:00
    • 12:00

      Mariebo IK 1 (borta) P09


      14:00
    • 12:00

      IFK Värnamo (hemma) F10


      13:30
    • 15:30

      Tranås FF 2 (borta) P08


      17:30
  • 12Sön
    • 11:00

      Tranås FF 1 (hemma) P08


      13:00
    • 13:00

      IFK Österbymo P10 (borta) P10


      15:20
    • 16:00

      Nässjö FF blå (hemma) F09


      18:00
    • 17:00

      Anderstorps IF (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Anderstorps IF (borta) Utvecklingslag A


      19:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Sävsjö FF röd (hemma) P09


      19:30
    • 18:00

      Assyriska IK (borta) P07


      20:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 19:00

      Vetlanda FF (borta) P08


      21:00
    • 19:15

      Sävsjö/Stockaryd (borta) P06


      21:15
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
  • 18Lör
    • 10:00

      Egnahems BK (hemma) P05


      12:00
    • 10:00

      Vff (borta) P12


      12:00
    • 10:30

      Tranås FF svart (borta) P09


      12:30
    • 11:00

      Ekenässjöns IF P10 (hemma) P10


      12:00
    • 12:00

      Sävsjö/Stockaryd 1 (hemma) P07


      14:00
    • 14:00

      Pukebergs BK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bäckseda IF svart (hemma) F11/12


      16:00
    • 14:00

      Vimmerby IF (borta) F10


      16:00
    • 15:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P08


      17:00
  • 19Sön
    • 10:30

      Tenhults IF (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Stensjöns IF (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F09


      13:00
    • 13:00

      Vimmerby IF (hemma) F08


      15:00
    • 14:00

      Tranås FF svart (hemma) P11


      16:00
    • 17:00

      Vrigstads IF (borta) P07


      19:00
    • 17:00

      Myresjö/Vetlanda (borta) Utvecklingslag A


      18:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Landsbro IF FK (borta) F08


      19:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
  • 25Lör
    • 10:30

      Tranås FF P10 (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Sävsjö/Stockaryd 2 (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Höreda GIF (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Eksjö (borta) P12


      13:00
    • 14:00

      Växjö Norra IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Vetlanda FF grön (borta) P11


      17:00
  • 26Sön
    • 11:00

      Bäckseda IF (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Vimmerby IF 1 (borta) P08


      13:00
    • 11:00

      Tranås FF 3 (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Virserums SGF/Järnforsen AIK (borta) F10


      13:00
    • 16:00

      Waggeryds IK (hemma) P06


      18:00
    • 17:30

      Tenhults IF 9-m (borta) P05


      19:30
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
      Nydala, Hvetlanda GIF
      Anteckning: Träning
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Avslutning P07


      19:30
  • 30Tor