Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 10:30

      Träningsmatch Nacka FC P07


      12:00
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Vrigstads IF (hemma) F10


      19:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • Heldag

      Winning Ground Cup F10

    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
  • 7Lör
    • Heldag

      Winning Ground Cup F10

    • 11:00

      Holsby SK (hemma) P11


      13:00
    • 13:30

      Nässjö FF 1 (borta) F08


      15:30
    • 14:00

      Åryds IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Ölmstads IS 9-m (borta) P05


      17:00
  • 8Sön
    • 12:30

      Husqvarna FF 1 (borta) P09


      14:30
    • 14:00

      Holsby SK (borta) P11


      16:00
    • 17:00

      Vimmerby IF 1 (borta) P07


      19:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
    • 18:00

      Vimmerby IF (hemma) F10


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 18:00

      Vetlanda FF P10 vit (hemma) P10


      19:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Nässjö FF röd (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Sävsjö FF (borta) P08


      13:00
    • 13:00

      Stensjön (hemma) P12


      15:00
    • 14:00

      Hovslätts IK 1 (hemma) P09


      16:00
    • 15:00

      Hällaryds IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Stensjöns IF (hemma) P08


      18:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Virserums SGF/Järnforsen AIK (hemma) F10


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK (hemma) P05


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch P06


      14:00
    • 14:00

      Myresjö IF (borta) P11


      16:00
    • 14:30

      Hultsjö IF (hemma) F08


      16:30
    • 16:00

      Tranås FF (hemma) F09


      18:00
    • 17:00

      Gislaveds IS (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Gislaveds IS (hemma) Utvecklingslag A


      18:00
    • 17:00

      Österkorsberga IF (9-m) (borta) Utvecklingslag B


      19:00
  • 16Mån
    v.33
    • 16:30

      Träning F09


      18:15
    • 16:30

      Träning F11/12


      17:45
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning Utvecklingslag A


      19:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 17:30

      Myresjö IF (borta) P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:45
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Bäckseda IF svart (borta) F11/12


      20:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Varbergs BoIS FC (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Match Vetlanda Dam F16 Hvetlanda GIF


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 18:00

      Ekenässjöns IF (hemma) P09


      20:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Barnarps IF vinröd (borta) F09


      12:00
    • 11:00

      Bäckseda IF (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Hovslätts IK (borta) P06


      13:00
    • 11:00

      Torpa AIS P10 komb (borta) P10


      13:30
    • 13:30

      Ekhagens IF (borta) P09


      15:30
    • 14:00

      Älmhults IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Tranås FF röd (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Hjältevads Mariannelunds IS (borta) F10


      12:00
    • 11:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Stockaryd/Rörvik (hemma) P08


      13:00
    • 12:00

      Hultsfreds FK (hemma) F11/12


      14:00
    • 16:00

      Nässjö FF vit (hemma) P11


      18:00
    • 17:00

      IFK Österbymo komb (hemma) P07


      19:00
    • 17:00

      Nässjö FF 2 (borta) P08


      19:00
    • 17:30

      Ekenässjöns IF (hemma) Utvecklingslag B


      19:30
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:45

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F10


      18:15
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning F11/12


      19:15
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P07


      18:15
    • 18:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P08


      20:00
    • 19:00

      Tabergs SK 1 (hemma) P09


      21:00
  • 28Lör
    • 11:00

      Vimmerby IF svart (borta) F11/12


      13:00
    • 13:00

      Stensjön (hemma) P12


      15:00
    • 14:00

      FK Älmeboda/Linneryd (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Bäckseda IF vit (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Vimmerby IF gul (hemma) F11/12


      13:00
    • 11:00

      Aneby/Bälaryd vinröd (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK vit (hemma) F09


      13:00
    • 14:00

      Barnarp/NIK/NGIS 2 (hemma) P05


      16:00
    • 15:00

      Tjust IF FF (hemma) F10


      17:00
    • 17:00

      Värnamo Södra FF (borta) P07


      19:00
    • 17:00

      Nässjö FF röd (hemma) P11


      19:00
    • 17:00

      Näshults IF (9-m) (borta) Utvecklingslag B


      19:00
    • 18:00

      Vetlanda FF (borta) P11


      20:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis