Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hvetlanda GIF

Följ

Hvetlanda GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 17:00

      Träning P08


      18:00
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning P04


      18:00
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 3Fre
    • 09:05

      Hammarby IF (hemma) P02


      10:00
    • 13:05

      Samuel Whitbread Academy (borta) P02


      14:00
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
  • 4Lör
    • Heldag

      Elitfönster Cup P09

    • Heldag

      Elitfönstercup P06

    • Heldag

      Elitfönster Cup P08

    • 10:10

      Vellinge IF (borta) P02


      11:00
    • 17:50

      Kristiandsund (hemma) P02


      18:50
  • 5Sön
    • Heldag

      Elitfönstercup P06

    • Heldag

      Elitfönster Cup P08

    • Heldag

      Elitfönster Cup P09

    • 08:00

      Höllviken röd (borta) P02


      09:00
    • 15:00

      Höllviken vit (hemma) P02


      16:00
  • 6Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning P04


      18:00
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:30

      Träning P02


      20:00
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
    • 16:30

      Träning P02


      17:30
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:45

      Visingsö AIS (borta) A-lag Herrar


      20:45
    • 19:00

      Vetlanda FF/Bäckseda IF (hemma) F05/06


      21:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) F05/06


      12:00
    • 11:00

      Sävsjö FF (borta) P08


      12:00
    • 12:00

      IF Hallby FK 1 (borta) P05


      14:00
    • 12:00

      Tranås FF 1 (borta) P02


      14:00
    • 13:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P08


      14:00
  • 12Sön
    • 11:00

      Annebergs GIF (borta) P06


      13:00
    • 11:00

      Ekenässjöns IF (hemma) P07


      13:00
    • 13:00

      Nässjö FF blå (hemma) P07


      15:00
    • 13:00

      Östers IF 1 (borta) P03


      15:00
    • 14:00

      Hultsjö IF Atom (borta) F-08


      16:00
    • 17:00

      Gripenbergs BK (borta) F05/06


      19:00
    • 17:00

      IFKS/RIF/VIF (borta) A-lag Herrar


      19:00
  • 13Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 19:00

      Hjältevads Mariannelunds IS 9-m (hemma) P-02 II


      21:00
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P04


      18:00
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F10/11/12


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:40
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:30

      VP City lopp F05/06


      19:00
    • 19:00

      IF Hallby FK (hemma) F04


      21:00
  • 18Lör
    • 11:00

      Vrigstads IF (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Virserums SGF (hemma) P08


      12:00
    • 12:00

      Oskarshamns AIK 1 (hemma) P02


      14:00
    • 14:00

      Annebergs GIF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Holsby SK (borta) F05/06


      13:00
    • 11:00

      Bäckseda IF vit (hemma) P06


      13:00
    • 12:00

      IF Hallby FK 1 (hemma) P03


      14:00
    • 12:30

      Vetlanda FF (hemma) P06


      14:30
    • 14:00

      Hagadagarna (Cup) F09


      18:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF 2 (hemma) P04


      16:00
    • 16:00

      Tranås FF (hemma) F05/06


      18:00
    • 17:00

      Tranås FF (borta) P08


      18:00
    • 17:00

      Vrigstads IF (borta) P07


      19:00
    • 17:00

      Sävsjö FF svart (borta) P07


      19:00
    • 17:00

      IK Tord (hemma) P05


      19:00
    • 17:00

      Näshults IF (9-m) (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Alvesta/Gransholm 1 (borta) F05/06


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:45

      Myresjö/Vetlanda FK komb (borta) P-02 II


      20:45
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
    • 18:00

      Träning P02


      19:45
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning P04


      18:00
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F10/11/12


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:40
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 19:00

      Räppe GOIF (hemma) F05/06


      21:00
    • 19:00

      Vetlanda FF (hemma) P08


      20:00
  • 25Lör
    • 10:00

      Tranås FF svart (hemma) F05/06


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF blå (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Frinnaryds IF (borta) P06


      13:00
    • 11:00

      Habo IF (borta) P05


      13:00
    • 11:00

      IFK Värnamo (borta) F04


      13:00
    • 11:00

      Husqvarna FF 2 (borta) P04


      13:00
    • 12:00

      Kalmar FF (borta) P02


      14:00
    • 14:00

      Bäckseda IF (hemma) P08


      15:00
    • 15:00

      Ölmstad/Vista (borta) F05/06


      17:00
    • 18:00

      Loppis på stan F05/06


      19:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Poolspel, 7-manna F09


      15:00
    • 11:00

      Tranås FF röd (borta) P07


      13:00
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll blå (borta) P06


      16:00
    • 14:00

      Tranås FF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      IK Tord (borta) P04


      17:00
    • 15:00

      Torpa AIS (hemma) P07


      17:00
    • 15:00

      IF Hebe 9-m (borta) P-02 II


      17:00
    • 17:00

      Husqvarna FF (borta) P03


      19:00
    • 17:00

      Hultagårds IF (9-m) (borta) A-lag Herrar


      19:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P04


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P03


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning P12/13


      18:00
    • 18:00

      Träning F05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:45
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:45

      Nässjö FF (hemma) F05/06


      20:45
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-02 II


      18:15
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 18:00

      Träning F04


      19:30
    • 18:00

      Träning P04


      19:30
    • 18:00

      Träning P03


      19:30
    • 19:00

      Rödsle BK (hemma) P-02 II


      21:00
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning P04


      18:00
    • 17:00

      Träning P05


      18:15
    • 17:00

      Träning P03


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:15
    • 17:00

      Träning F05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F10/11/12


      18:15
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:15

      Träning P02


      19:40
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P-02 II


      17:15
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P08


      19:00
    • 18:00

      Vetlanda FF 2 9-m (borta) P04


      20:00
    • 19:00

      Vrigstads IF 9-m (hemma) F04


      21:00