Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Horndals IF Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Horndals IF Herrar.
Herrar
Följ oss för uppdateringar
25-årige innermittfältaren Henrik Wallin ifrån Horndals IF har nu skrivit på för klubben
taget från Avestas hemsida
jo det är sant, men man har vell alltit varit känd för at vara den konditions starka ,så jag kör mycket styrke nu ,men en hel del kondition med.
RapporteraRoligt att Tompa är igång igen. Han såg vass ut i lördags tyckte jag! Ser ut att kunna bli en hel del folk på lördagsträningen. Hoppas det blir så pass att vi kan spela helplan.
Rapporterablir vi nå folk kvar i laget det låter som det är många på väg bort? men som tur är har vi ju hemvändarna på sommaren eller ?????
RapporteraDet låter bra det Krantzen! Ryktena går att du tränar hårdare än någonsin där nere. Kan det vara sant det? -)
RapporteraVill tillägga att jag kör egen träning här i stockholm, så att man kanske kan hänga med när serien kör igång.
Rapportera
Kul att möta Henrik W. i sommar
Rapportera