Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Horndals IF Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Horndals IF Herrar.
Herrar
Följ oss för uppdateringar
Jag kommer vara i stan innan träningen så åker direkt dit. Åker tillbaka till horndal igen efter träningen så det kommer finnas plats i bilen.
Rapportera
Härligt med 16 st på träningen. Då behöver man alltså inte ta med sig dojjorna hem i helgen.. :)
Rapportera
tja grabbar !!
låter bra att ni fått kjell åke att hjälpa er med träningar lyssna på honom :D vet att han är en bra tränare.
hoppas ni kör hårt nu när inte jag kunde spela för Horndal i år.. hade fint så ses vi i april här i tällberg gubbs
Tack TJ för de raderna. Det har varit två mycket roliga träningar. Det har ni bidragit till med er inställning. Hoppas att ALLA förstår att ALLA måste göra sitt yttersta på träningarna. Är man med i en lagsport har man ett stort ansvar mot kompisarna att göra så gott man kan på alla övningar. 16 man i går var JÄTTEKUL. Blir det för många inomhus är det lite svårt med vissa övningar. Lycka till i helgen. Vi ses.
Kjell-Åke
Har dammat av fotbollsdojjorna och tänkte komma å köra en träning imorgon. Får vi se vad kroppen svarar. Sa att jag skulle lägga av sist jag blev skadad, men men vi får se... som blinda sara sa... :)
Rapportera
Riktigt kul med 16 man på träningen igår grabbar och då var det ändå en handfull återbud. Roliga träningar med Kjell-Åke också. Hoppas att du kan fortsätta hjälpa oss på ett eller annat sätt oavsett vad som händer närmsta framtiden. Vore roligt att ha dig med i organisationen kring laget.
Rapportera
jag kommer men bara om jag får vara med det vinnande laget.
Rapportera