Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hönö IS

Följ

Hönö IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 00:00

      Hälsö BK (borta) HBH DAM


      01:00
    • 12:00

      GoldCoast FC Svart (borta) P11/12


      14:00
    • 12:00

      IK Zenith Lila (hemma) HBH F12/13/14


      14:00
    • 12:30

      3 mot 3 P-18 Backatorp GBFF P18


      16:30
    • 13:00

      IFK Björkö (hemma) A-LAG HERR


      15:00
    • 13:00

      3v3 F17/18 - Backatorp GbFF - 2 x lag F15/16/17/18


      16:30
    • 13:15

      Hisingsbacka FC Svart (hemma) P13


      15:15
    • 13:15

      Hisingsbacka FC Vit (hemma) P13


      15:15
    • 13:15

      GoldCoast FC Gul (borta) P11/12


      15:15
    • 14:45

      Landvetter IS Blå (borta) P10


      16:45
    • 14:45

      SG Ruddalen Vit (hemma) HBH F10/11


      16:45
  • 5Sön
    • 10:00

      Arenafix HBH F08/09


      13:00
    • 10:30

      Träning P2012/2015


      11:30
    • 12:00

      Örgryte IS Fotboll (borta) HBH Damjunior


      14:00
    • 12:00

      5v5 F16 - Backatorp GbFF - 1 x lag F15/16/17/18


      16:30
    • 12:45

      Angered MBIK Vit (hemma) P10


      14:45
    • 13:00

      Azalea BK Svart (borta) P13


      15:00
    • 13:00

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) HBH F10/11


      15:00
    • 13:45

      IK Zenith P2014 Vit (borta) P14


      15:45
    • 14:45

      IF Mölndal Fotboll 2 (hemma) HERRJUNIORER


      16:45
    • 15:00

      IK Zenith P2014 Grön (borta) P14


      17:00
    • 17:45

      Torslanda IK Svart (borta) P09


      19:45
    • 18:00

      Föräldramöte Fri Mellan


      19:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning P17


      18:00
    • 17:30

      Träning F15/16/17/18


      19:00
    • 17:30

      Lagfotografering Hönö IS


      19:45
    • 17:30

      Lagfotografering P18


      17:45
    • 17:45

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning Fri Stora


      20:00
    • 18:00

      Lagfoto P16 P16


      18:15
    • 18:30

      Brämaregårdens FC Svart (hemma) P15


      20:30
    • 19:00

      Träning HBH DAM


      20:30
    • 19:00

      Träning A-LAG HERR


      20:30
    • 19:40

      Vilka är snabbast ) HBH DAM


      20:40
    • 19:45

      Lag foto/ Röda matchställ P09


      20:45
    • 20:00

      Lagfotografering / Röda matchställ P10 P10


      20:30
    • 20:30

      Träning Volleyboll


      22:00
    • 21:00

      Vuxenvandring Hönö/Fotö P11/12


      23:55
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 12:00

      Lunden Överås BK Vit (hemma) P11/12


      14:00
    • 13:15

      Lunden Överås BK Svart (hemma) P11/12


      15:15
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • Heldag

      Cafévecka vårsäsong A-LAG HERR

    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Fysträning i slingan P11/12


      18:15
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte P18


      18:30
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 18:30

      Träning HERRJUNIORER


      20:00
    • 18:30

      BK Häcken Gul (borta) HBH F10/11


      20:30
    • 19:00

      Träning P10


      20:30
    • 20:15

      Ahlafors IF/Nol IK (hemma) HBH DAM


      22:15
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • Heldag

      Cafévecka vårsäsong A-LAG HERR

    • 11:00

      Hermansby IF (borta) HBH F12/13/14


      13:00
    • 12:00

      Torslanda IK Röd (hemma) P13


      14:30
    • 12:00

      Finlandia Pallo AIF Blå (borta) P11/12


      14:00
    • 13:15

      IF Väster Svart (hemma) P10


      15:15
    • 13:15

      Torslanda IK Vit (hemma) P13


      15:15
    • 13:15

      Finlandia Pallo AIF Vit (borta) P11/12


      15:15
  • 19Sön
    • 00:00

      Cafévecka vårsäsong A-LAG HERR


      21:00
    • 10:30

      Träning P2012/2015


      11:30
    • 10:30

      IK Zenith Vit (borta) P10


      12:30
    • 13:30

      Utbynäs SK F10 (borta) HBH F10/11


      15:30
      Lemmingvallen 2 Konstgräs
      Serie: Flickor 2011-2010 Stor 9M9 Medel Gr. A Vår
      Samlingsinfo: Lemmingvallen
      Samlingstid: 12:30
      Anteckning: Bortamatch mot Utbynäs SK i stort 9M9 medel söndag 19/5 13:30, samling 12:30 på Lemmingvallen. Vi behöver svar senast fredag 18:30 om man kan delta eller inte. Eventuell tid för samling för samåkning på Hönö och i Hjuvik meddelas separat.
      Resultat och referat
    • 14:30

      Målvaktsutbildning Thekepr Hönö IS


      18:00
    • 16:45

      Hönö/Björkö/Hjuvik (borta) HBH F08/09


      18:45
    • 17:00

      Lindome GIF (borta) HBH Damjunior


      19:00
    • 18:30

      Landvetter IS (borta) HERRJUNIORER


      20:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Fysträning i slingan P11/12


      18:15
    • 17:30

      Träning P18


      18:30
    • 18:00

      Träning P14


      19:00
    • 18:30

      Träning HBH F10/11


      20:00
    • 19:00

      Träning P10


      20:30
    • 20:00

      IF Warta (hemma) A-LAG HERR


      22:00
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 00:00

      Lundby IF (hemma) HBH F12/13/14


      02:00
    • 00:00

      Öckerö IF P2014 vinröd (hemma) P14


      02:00
    • 00:00

      Öckerö IF P2014 vit (hemma) P14


      02:00
    • 09:00

      Integrationssammandraget 2024 P11/12


      11:30
    • 12:00

      Integration spel HBH F12/13/14


      14:00
    • 13:00

      3v3 F17/18 - Backavallen GbFF - 2 lag F15/16/17/18


      21:00
    • 14:00

      3 mot 3 P-18 Backavallen GBFF P18


      17:00
    • 15:15

      Ytterby IS (borta) HBH Damjunior


      17:15
  • 26Sön
    • 08:00

      Cup/Sammandrag Hisingsbacka P16


      11:30
    • 09:00

      5v5 F16 - Backavallen GbFF - 1 x lag F15/16/17/18


      17:00
    • 09:00

      Avstämningsmöte 1 Representationslag Hönö IS


      12:15
    • 10:30

      Träning P2012/2015


      11:30
    • 13:00

      Kärra KIF Blå (hemma) HBH F10/11


      15:00
    • 13:30

      Jonsereds IF (hemma) P10


      15:30
    • 15:15

      SG Ruddalen IF (hemma) P10


      17:15
    • 15:45

      Hönö IS (hemma) P14


      18:00
    • 17:00

      Hermansby IF (hemma) P09


      19:00
    • 18:00

      Träning HBH F08/09


      19:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre