Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hönö IS

Följ

Hönö IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Hönö IS
Välj lag

Kontaktinformation

Namn Hönö IS
Adress Lindblomsvägen 30
Postadress 47525 Hönö
E-post ordforande@honois.se
Swish 1231881010
Kontonr 5191 10 004 38
A/B-Lag Herrar

Om Hönö IS

Kontakta någon i styrelsen för att få snabbt svar!
Ordförande Christine Wadman - ordforande@honois.se
Vice ordförande Håkan Karlsson, ungdomsansvarig5-12ar@honois.se
Kassör och Administratör - Tanja Wiesner, admin@honois.se
Ungdomsansvarig Fotboll 5-12år - Håkan Karlsson, ungdomsansvarig5-12ar@honois.se
Ungdomsansvarig Fotboll 13-Senior - Håkan Karlsson DÄ, ungdomsansvarig13-senior@honois.se
Ungdomsansvarig Basket - Caroline Bergagård, basket@honois.se
Ungdomsansvarig Friidrott - Amanda Ottordahl, friidrott@honois.se
Ungdomsansvarig Handboll - vakant, handboll@honois.se
Ansvarig Volleyboll - Kristin Karlsson,volleyboll@honois.se
Uthyrning Hönö Arena - Glenn Bergqvist, glenn@googlenn.se
Ekonomifrågor etc. - Liselotte Oldén, ekonomi@honois.se
SISU-frågor, Johanna Johansson, sisu@honois.se

Om man vill bli stödmedlem går man till fliken "Bli medlem" och fyller i sina uppgifter.
___________________________________________________________

Hönö IS
Lindblomsvägen 30
475 42 Hönö

Bankgiro: 320-2546
Swish: 123 188 10 10
Bankkonto: SEB 5191 10 004 38

Föreningsnummer RF: 02197
Föreningsnummer Fotboll: 02197-15
Föreningsnummer Friidrott: 02197-16
Föreningsnummer Handboll: 02197-21
Organisationsnummer: 857202-4191
___________________________________________________________

Hönö IS AB
Lindblomsvägen 30
475 42 Hönö

Bankgiro: 823-7893
Bankkonto: SEB 5191 11 928 92
Organisationsnummer: 556875-7958
___________________________________________________________

Hönö Arena
Lindblomsvägen 30
(Fastighet Hult 1:524)