Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Henåns IF Seniorlag Damer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Henåns IF Seniorlag Damer.
Seniorlag Damer
Följ oss för uppdateringar
Jag kommer troligtvis till trän.lägret, vi ska ut och vandra så fort det blir bra väder... vi får hoppas att det blir mulet ;)
Rapportera
Jag kommer på kvällen till träningslägret för jag har lovat en i a-laget att jag ska kolla på deras match..:)
Jag kommer inte sova på träningslägret heller så "om jag får" så vill jag vara med att spela träningsmatch mot "storasystrarna" dagen efter.. :)
Och såklart anmäler jag mig till den första seriematchen mot Orust FC :)
Hej igen! Vi vilar oss i form idag....många är borta och spela match på 3 är väl sådär ;-). Påminner om anmälan träningsläger den 10-11/8. Vi tar nya tag till nästa söndag.. ..då kanske fler är tillbaka från semestern. Ha de gött :-D
Rapportera
Jag vet inte. ....många borta på annat, det är bara du, Wilma J och ev. Jenny. Wilma O är förkyld :-(. Vi avvaktar till 17, jag meddelar här och FB Henåns F00
Rapportera
Jag kommer på träningslägret och höstens första match mot Orust FC , jag kommer på träningen idag
Rapportera
Vilka kommer på träning i all enkelhet i kväll kl.1800-1930? På Hällevi
Rapportera
Hej! Jag kommer på träningslägret! Och jag vill vara med på matchen mot
RapporteraOrust FC:)))))