Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Helsingborgs Wrestling Team HBGWrestlingTeam
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Helsingborgs Wrestling Team HBGWrestlingTeam.
HBGWrestlingTeam
Följ oss för uppdateringarhej hej allihopa! förlåt att jag inte har svarat förens nu men allt gick bra på sjukhuset och jag fick sy 6 stygn :/ läkaren sa att jag inte skulle träna på en vecka men jag kanske kommer och tittar imorgon :)
Rapportera
Ta hand om dig Leo ......
Jag tyckte du gjorde det så bra sist Olaaaaa , den kommer , jag får offra min lunchrast ...
Hej och godmorgon! Sammanfattningen av tävlingarna gör den som är ansvarig för tävlingen och jag tror den är på gång. Och jag hoppas allt gick bra på sjukhuset Leonora :( Blev det tre stygn eller? Krya på dig.
Mvh Ola
Godmorgon alla! Ännu en härlig vecka framför oss. I helgen var det tävling igen och vi vann lagpris även denna gång. Nu närmar det sig Öresundsträffen och där kommer våra 5 tjejer från EM att deltaga. Även jana Kuznecova som varit skadad, kanske gör sin första tävling på länge. Vi kommer med ett bra startfällt. :)
Även mellangruppen ser bra ut i år. Och i lilla gruppen finns där många tjejer som kämpar på och är duktiga. :)
UPPHITTAT undet lördagen hittades 2 st Nintendo ds lite på Ore Sst, återfås mot beskrivning. Ring Maria 0708-305777 :)
RapporteraTjena på er tjejer , härligt jobbat idag på mattan , många medaljer blev det , lagpriset också..... :) :) Stegen är uppdaterad , Ola kommer med en sammanfattning ...... :)
Rapportera
Hej Leonora! Kom du ner och styrka om du vill.
RapporteraKrya på dig...
Mvh Ola