Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hedens IF P-21
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hedens IF P-21.
P-21
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Nu närmar sig premiären för naturgräs, men tyvärr så har en av de två planerna för 5v5 dömts ut och kommer kräva omarbeten. Den kommer därmed vara avstängd åtminstone till slutet på juli. Detta får i sin tur påverkan på schemaläggningen för oss som har lag som använder den planen.
För att få ihop ny schemaläggning och se vilket lag som hamnar vart så behöver Knottvallen komma igång, den har klippts men behöver nu krattas för att kunna målas linjer.
Därför frågar klubben efter att så många som möjligt, kommer och krattar på Knottvallen imorgon lördag 6/6 kl 12, har ni möjlighet 30 minuter så är det till stor hjälp.
Hälsn, föreningen.
Inga kommande aktiviteter
Jag och grabbarna åker dit 👍
RapporteraRapportera