Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hedareds BK
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hedareds BK.
Hedareds BK
Följ oss för uppdateringar
Ska nog ordna sig Danne ska du se :D
Bra referat Koffe , du är en höjdare på att skriva !
jätte bra referat kul läsning det var en av dom bättre matcherna av oss i b-laget, vi hade inte det flytet som man kan ha men jag är nöjd. Nu ska jag jobba hårt så det blir match mot seriledarna frista på torsdag, det blir jobbigt än så länge
Rapportera
Jag hann inte med ett referat igår kväll, det kommer upp ett om B-laget senare ikväll:)
B-laget är det jag som skriver om när jag är hemma, och Anton ska väl egentligen skriva om A-laget.
Tryckfelsnisse har smygit sig in i veckans schema.
Denna vecka ser ut som följer.
TIS: Träning
TORS: Match B-laget (dvs egen träning för dom som inte spelar)
LÖRD: Match A-laget
Koffe du är ju bra på referat , eftersom det är dåligt med dem från a-laget tycker jag du ska skriva ett om borgstena matchen eller vem brukar skriva dem?
Rapportera
Riktigt roligt att spela idag!
Sen är väl frågan vart domaren hittar utvisningen.
borgstena- hedared 2-2 en väldigt bra match av oss kul att se ett ganska bra spel av samtliga synd att vi inte dödade matchen i första, en poäng
Rapportera
tack clas du är alltid så omtänksam,försöker alltid att ställa upp det skulle tackvar mer av den varan då skulle det var lätt att hålla i så många saker som jag gör tack clabbe :)
Rapportera