Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps IF

Följ

Häljarps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Häljarps IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Helsingborgs IF vit (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Alliansen P7


      12:00
    • 11:00

      Furulunds IK svart (hemma) P13


      13:00
    • 14:00

      Medina IF (borta) Herrar


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Fortuna FF svart (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Spanska Akademin FF (hemma) P8/9


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 10:00

      Alliansspel P8 på Landskrona IP P8/9


      12:00
    • 10:30

      Glumslövs FF (borta) P11


      12:30
    • 11:00

      Eskilsminne IF 2 (borta) P13


      13:00
    • 13:00

      Fortuna FF (borta) Juniorlag


      15:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P7


      19:00
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 7Fre
    • 18:30

      Teckomatorps SK (borta) P8/9


      20:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Alliansen P7


      12:00
    • 10:00

      Alliansspel P8 i Asmundtorp P8/9


      12:00
    • 11:30

      Asmundtorps IF (borta) P13


      13:30
    • 15:00

      Spanska Akademin FF (borta) P10


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Helsingborgs IF orange (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Teckomatorps SK (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 10:00

      Matcher mot Fram, Wormo och Fortuna. För barn födda 2012. P-12


      13:00
    • 12:00

      Eslövs BK svart (hemma) P11


      14:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P7


      19:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 14Fre
    • 18:30

      Hyllinge GIF (hemma) Herrar


      20:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF vit (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Alliansen P7


      12:00
    • 10:00

      Alliansspel P8 i Billeberga P8/9


      11:30
    • 10:30

      Ramlösa Södra IF 2 (borta) Juniorlag


      12:30
    • 11:30

      Borstahusens BK (borta) P13


      13:30
    • 12:30

      Råå IF ljusblå (borta) P11


      14:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF (hemma) P8/9


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 13:00

      Hittarps IK grön (borta) P10


      15:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 18:30

      BK Landora blå (borta) P13


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      19:00
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 21Fre
    • 18:00

      Kågeröds BoIF (hemma) P13


      20:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Alliansen P7


      12:00
    • 10:30

      Alliansspel P8 i Häljarp P8/9


      12:30
    • 12:00

      BK Landora (borta) Herrar


      14:00
    • 13:00

      Furulunds IK gul (hemma) P10


      15:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Brunnby FF (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Hittarps IK Vit (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 10:00

      Spanska Akademin FF (hemma) P11


      12:00
    • 11:00

      Svalövs BK (borta) P8/9


      13:00
    • 12:00

      Skäldervikens IF (9m) (hemma) Juniorlag


      14:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P8/9


      18:45
    • 17:45

      Träning P7


      19:00
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Eskilsminne IF 1 (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Alliansen P7


      12:00
    • 10:00

      Höganäs BK blå (borta) P11


      12:00
    • 10:30

      Alliansspel P8 i Svalöv P8/9


      12:30
    • 13:00

      Ekeby GIF (hemma) Herrar


      15:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Råå IF ljusblå (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan


      11:00
    • 10:00

      Kullavägens BK (hemma) P8/9


      12:00
    • 11:00

      Landskrona BoIS (borta) P13


      13:00
    • 14:00

      IK Bergandy (borta) Juniorlag


      16:00