Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Järnvägen

Följ

HK Järnvägen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 11:00

      ÖSK HK Dam F08 (hemma) F-14


      13:00
    • 11:00

      Kumla HF F12 Vit (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Kumla HF F12 Vit (borta) F-11


      13:00
    • 12:30

      Föräldramöte. F-14


      14:00
    • 16:00

      LIF Lindesberg B (hemma) A-lag Dam


      18:00
  • 3Sön
    • 12:00

      Eskilstuna Guif IF F10 Vit (borta) F-11


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch ÖSK P14 P-14


      14:30
    • 16:00

      Vintrosa IS (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag Dam


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Seriematch P-12


      12:00
    • 11:00

      ÖSK HH P09 (hemma) P-12


      13:00
  • 10Sön
    • 08:00

      USM F-14


      16:30
    • 09:30

      Norrköpings KvIK (hemma) F-14


      11:30
    • 11:00

      Enköpings HF 10/11 (hemma) F-11


      13:00
    • 13:30

      Hallstahammars SK HK (borta) P-14


      15:45
    • 14:30

      Örebro SK HK Dam 2 (hemma) F-14


      16:30
    • 16:30

      Eskilstuna Guif IF P08 Vit (borta) P-14


      18:30
    • 16:30

      Tillberga IK (borta) A-lag Dam


      18:30
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 12:45

      Enköpings HF 08 (borta) F-14


      14:45
    • 13:00

      Vintrosa IS (borta) P-12


      15:00
    • 16:00

      Örebro SK Handbollsklubb Dam B (hemma) A-lag Dam


      18:00
    • 18:00

      Vintrosa IS (hemma) F-14


      20:00
  • 17Sön
    • 14:00

      HK Eskil (borta) F-11


      16:00
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 11:00

      Eskilstuna Guif IF F10 Röd (hemma) F-11


      13:00
    • 14:00

      Enköpings HF (borta) A-lag Dam


      16:00
    • 17:30

      Vintrosa IS (borta) F-14


      19:30
  • 24Sön
    • 13:30

      LIF Lindesberg (hemma) P-14


      15:30
    • 14:45

      IrstaTillbergaVästerås F14 (borta) F-14


      16:45
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 11:00

      VästeråsIrsta HF F10 (hemma) F-12


      13:00
    • 11:00

      VästeråsIrsta HF F10 (hemma) F-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P-14


      15:00
    • 15:00

      Finspångs HK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Hallstahammars SK HK (hemma) A-lag Dam


      18:00
  • 31Sön