Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HK Järnvägen

Följ

HK Järnvägen

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 15:00

      Eskilstuna Guif IF F08 (borta) F-14


      17:00
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 11:00

      RP IF Linköping Vit (hemma) F-14


      13:00
    • 11:00

      HK Eskil (borta) A-lag Dam


      13:00
    • 12:00

      Fjugesta IF (borta) F-12


      14:00
    • 12:00

      Fjugesta IF (borta) F-11


      14:00
    • 14:00

      Hultsfreds HF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 14Sön
    • 13:30

      IFK Mariefred (borta) F-11


      15:30
    • 14:00

      IFK Nora (hemma) P-14


      16:00
    • 16:30

      LIF Lindesberg (hemma) F-14


      18:30
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 11:00

      IFK Strängnäs (hemma) F-11


      13:00
    • 12:00

      Enköpings HF 07 (borta) F-14


      14:00
    • 13:00

      IFK Örebro (hemma) F-12


      15:00
    • 13:30

      IFK Örebro (hemma) F-11


      15:30
    • 16:30

      Match ÖSK P-14


      19:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.47
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      USM Steg 2 F-14


      00:00
    • 11:00

      Enköpings HF (borta) F-14


      13:00
    • 13:30

      IFK Rättvik HK (hemma) F-14


      15:30
    • 17:30

      IFK Arboga HK (hemma) A-lag Dam


      19:30
  • 28Sön
    • 00:00

      USM Steg 2 F-14


      18:00
    • 10:00

      VästeråsIrsta HF P08 (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      Kumla HF P12 (hemma) P-12


      13:00
    • 11:30

      Karlskoga HK (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      3:a USM F14 2:02 A (borta) F-14


      13:30
    • 12:00

      Ljungsbro HF (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 15:00

      Eskilstuna Guif IF F10 Svart (borta) F-11


      17:00
  • 29Mån
    v.48
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30