Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hidingsta IK UNGDOM 99/00/01
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hidingsta IK UNGDOM 99/00/01.
UNGDOM 99/00/01
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Jag kan inte träna idag för jag har fortfarande ont i knät. Jag hoppas att jag blir bra till matchen på söndag.
/Max :)
Hej!Kommer ej på söndag 15/5.crosstävlingar i Tibro. :( :) Zebbe.
Rapportera
I dag på träningen gnuggade vi positioner och inkast. Vi var 16 st. Kom på träningen på torsdag också så att vi kan spela ihop oss inför hemmapremiären på söndag! :) :) :)
Rapportera
Jag kan inte vara med på matchen den 22:a maj. Jag springer Göteborgsvarvet.
Rapportera
Hej grabbar.
Hörde lite om er match mot Sköllersta, synd att ni inte gjorde några mål eller vann. Men det är bara att kämpa vidare och träna hårt, så kommer ni ha riktigt kul ihop på fotbollsplanen.
Lycka till allihopa!
Mvh /Daniel Blom, tränare för Hidingsta U-lag
Hej!
Jag kan inte vara med på träningen imorgon. Jag har gjort illa mitt knä :( . Jag hoppas att jag kan komma och träna på tordag.
/Max
Jag kan tyvärr inte komma på matchen på söndag.
Håller tummar o tår att ni vinner!
//Albin
jag kan koma på söndag.Crosstävlingen inställd. zebbe :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Rapportera