Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gammelstads BBK

Följ

Gammelstads BBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gammelstads BBK
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 5Fre
    • 15:45

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 19:00

      Match BC Luleå-Fryshuset P-07


      21:00
  • 6Lör
    • 09:30

      Domarutbildning F-05


      14:00
    • 10:00

      Gammelstads Cup P-12


      15:00
    • 10:30

      Sunderbyn (borta) F-09


      12:00
    • 11:00

      Jokkmokk (borta) F-08


      12:30
    • 12:30

      Sunderby SK P06/P07 (borta) P-07


      14:30
    • 16:30

      Sunderbyn (borta) F-05


      18:00
  • 7Sön
    • 08:30

      Easy-basket cup F-11


      18:00
    • 09:00

      Sammandrag F-12


      16:00
    • 10:00

      Boden 1 (borta) P-10/11


      11:00
    • 11:00

      Råneå (hemma) P-10/11


      12:00
    • 12:00

      Boden 2 (hemma) P-10/11


      13:00
    • 13:00

      EB sammandrag Kalix F-10


      17:00
    • 15:00

      Träning F-14


      16:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:55

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:15
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Föreläsning om kost och sömn F-09


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 10Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:55

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 12Fre
    • 15:45

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 19:30

      Sunderbyn P09 vs Gammelstad P09 P-09


      20:45
  • 13Lör
    • 08:45

      Brooklyn (hemma) F-06


      09:45
    • 10:30

      Luleå (hemma) F-05


      12:00
    • 12:45

      Brooklyn Eagles (borta) F-12


      14:00
    • 13:00

      Basketsammandrag Sunderbyn F-10


      16:00
    • 14:00

      Teori F-07


      16:00
  • 14Sön
    • 09:15

      Boden (hemma) F-09


      10:45
    • 11:00

      HEMMA MATCH F-07


      13:00
    • 12:45

      Boden Basket P06/P07 (hemma) P-07


      14:45
    • 14:30

      Gammelstad P09 vs Boden P08/09 P-09


      15:45
    • 15:00

      Träning F-14


      16:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      BORTAMATCH F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:15
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning HU19


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 20:30

      Luleå Basket (hemma) A-lag Damer


      22:00
  • 17Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 18Tor
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:55

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 19Fre
    • 15:45

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 20Lör
    • 09:00

      Brooklyn p09/10 vs Gammelstad P09 P-09


      10:15
    • 10:30

      Brooklyn Eagles BBK (borta) F-08


      12:00
    • 13:15

      Gladan Basket (borta) HU19


      15:15
  • 21Sön
    • 09:00

      Easy Basket-dag F-11


      15:00
    • 10:00

      Skellefteå (borta) F-06


      11:00
    • 14:00

      Skellefteå (borta) F-05


      15:30
    • 15:00

      Träning F-14


      16:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Borta Skellefteå F-07


      19:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:55

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:15
  • 22Mån
    v.47
  • 23Tis
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 24Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 25Tor
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:55

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 26Fre
    • 15:45

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 27Lör
    • 08:00

      Brooklyn Eagles BBK (hemma) P-10/11


      17:00
    • 09:00

      Gammelstad P09 vs IFK Råneå P09 P-09


      10:15
    • 10:45

      Antnäs BK (hemma) F-08


      12:15
    • 12:00

      Träning pga inställd match F-07


      13:30
    • 14:15

      Minerva (hemma) F-06


      15:15
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
  • 28Sön
    • 11:30

      Umeå (hemma) F-05


      13:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 15:00

      Träning F-14


      16:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:55

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:15
  • 29Mån
    v.48
  • 30Tis
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00