Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning F-11/12


      10:30
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 10:00

      IBF Dalen (borta) F-05


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11/12


      12:00
    • 12:30

      Team Thorengruppen SK (hemma) Damlag/JAS


      14:30
    • 15:00

      JÄBO IK F07 (borta) F-08


      16:30
    • 15:00

      Umeå City IBF Blå (borta) F-05


      17:00
  • 4Sön
    • 09:15

      Träning F-13


      10:30
    • 11:30

      Röbäcks IF (borta) Damlag/JAS


      13:30
    • 13:30

      Träning F-07


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      18:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch GK P08 P-07


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch GK P-07 P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träningsmatch P04 P-06


      20:30
    • 19:15

      Träningsmatch mot GKP06 Herr Juniorer


      20:30
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Föräldramöte F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:10
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träningsmatch Nätra P-07


      20:00
    • 19:45

      Träning Damlag/JAS


      21:15
  • 7Ons
    • 16:15

      Träning Herr Juniorer


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Kickoff P-07


      00:00
  • 10Lör
    • 00:00

      Kickoff P-07


      11:00
    • 09:00

      Träning F-11/12


      10:30
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 10:30

      Nätra IBK 07-09 (borta) F-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P-11/12


      12:00
    • 11:00

      Sundsvall FBC U röd (borta) F-07


      12:00
    • 12:30

      Sundsvall City IBC U P-08 Svart (borta) P-08


      14:30
    • 12:30

      intresseanmälan bortamatcher Sundsvall 10/10 P-08


      17:30
    • 13:00

      Gamla Stan IBK/Ungdom (hemma) Herr Juniorer


      15:00
    • 13:00

      Sundsvall Södermalm Orange 07-08 (borta) F-08


      14:00
    • 13:30

      Sundsvalls City U P06 Orange (hemma) P-07


      14:30
    • 14:00

      Luleå SK (borta) Damlag/JAS


      16:00
    • 15:30

      Sundsvall GBK P07 (borta) P-08


      17:30
    • 17:00

      Timrå IBC F05-07 (borta) F-07


      18:00
  • 11Sön
    • 00:00

      IBK Härnösand 05 (borta) P-06


      02:00
    • 09:15

      Träning F-13


      10:30
    • 10:00

      Sundsvalls IBF F07/F08 Haga (hemma) F-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Timrå IBC P06 Svart (borta) P-06


      13:00
    • 11:15

      Intresseanmälan hemmamatch Övik 11/10 P-08


      13:15
    • 12:00

      Nätra IBK F08/09 (borta) F-09


      13:00
    • 12:00

      Öjebyns IBF/Kågedalens AIF (borta) Damlag/JAS


      14:00
    • 16:00

      Träning P-09


      18:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Gullänget-Kroksta IBS F05 (borta) Damlag/JAS


      19:00
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:10
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:45

      Träning Damlag/JAS


      21:15
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
    • 20:30

      Örnsköldsviks IBK P05 (hemma) Herr Juniorer


      22:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Kickoff! F-06


      20:00
    • 17:30

      Nätra IBK F06 (hemma) F-07


      19:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning F-11/12


      10:30
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 09:45

      Samandrag F-10


      13:30
    • 10:00

      Örnsköldsvik IBK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11/12


      12:00
    • 10:45

      Fränsta IK P06-08 (borta) P-07


      11:45
    • 12:00

      Obbola IK (borta) Damlag/JAS


      14:00
    • 13:15

      Örnsköldsviks IBK P09 (hemma) P-10


      15:15
    • 14:00

      Nätra IBK 08/09 (hemma) F-08


      15:00
    • 14:15

      Nätra IBK P10/11 (hemma) P-10


      16:15
    • 15:00

      Träning F-08


      20:00
    • 15:30

      Jäbo IK F05/06 (borta) F-05


      17:30
    • 16:00

      Sundsvall GBK P06/FBC Nordic P05 (borta) P-07


      17:00
    • 16:10

      Kick-off F-08


      20:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Sundsvall FBC U P05 Vit (hemma) P-06


      02:00
    • 09:15

      Träning F-13


      10:30
      Ängetskolan
      Anteckning: Träning kl. 09.15-10.30.
      Vi hjälps åt med att sätta upp sargen.
      Kom ihåg vattenflaska och glasögon.
    • 10:30

      Träning P-13


      11:30
    • 10:30

      Timrå IBC P09 Svart (hemma) P-09


      11:30
    • 11:00

      Umeå City IBF (hemma) Damlag/JAS


      13:00
    • 11:30

      Sundsvalls IBF Södermalm Svart 07/08 (borta) F-08


      12:30
    • 12:20

      Sundsvall FBC U P09 Öst Vit (hemma) P-09


      13:20
    • 14:15

      S-vall IBF F09/10 Vit (hemma) F-09


      15:15
    • 14:30

      Sundsvall FBC U P05 Vit (hemma) P-06


      16:30
    • 15:00

      Sundsvalls IBF Haga 07/08 (borta) F-08


      16:00
    • 15:30

      Umeå Västra IF/IBK (hemma) Damlag/JAS


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Sundsvall FBC U J18 (borta) Herr Juniorer


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      GK Mössa F-07


      19:00
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:10
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 20:00

      Holmsund City IBC (hemma) Damlag/JAS


      22:00
  • 21Ons
    • 16:15

      Träning Herr Juniorer


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
  • 24Lör
    • 00:00

      IBK Härnösand P04 (hemma) Herr Juniorer


      02:00
    • 00:00

      Sundsvall City U P06 Svart (borta) P-06


      02:00
    • 00:00

      FBC Nordic Sundsvall 05 (borta) P-06


      02:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-11/12


      10:30
    • 09:45

      Sammandrag F-10


      16:00
    • 10:30

      Nätra IBK 07/09 (borta) F-08


      11:30
    • 10:30

      IBK Härnösand P04 (hemma) Herr Juniorer


      12:30
    • 10:45

      Moälvens IBK P10 (borta) P-10


      12:45
    • 11:00

      Sundsvall GBK P07 (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      FBC Nordic Sundsvall 05 (borta) P-06


      13:00
    • 12:45

      Husums IBK PF09 (hemma) P-10


      14:45
    • 14:30

      Sundsvall City U P06 Svart (borta) P-06


      16:30
    • 15:00

      Röbäcks IF (borta) Damlag/JAS


      17:00
    • 15:45

      Timrå IBC P07 (borta) P-07


      16:45
    • 16:30

      Jäbo IK F07 (hemma) F-07


      17:30
  • 25Sön
    • 00:00

      Sundsvall City IBC U P-08 Svart (borta) P-08


      02:00
    • 09:15

      Träning F-13


      10:30
    • 10:25

      Timrå IBC P09 Röd (borta) P-09


      11:25
    • 10:30

      Sammandrag P-11/12


      16:00
    • 10:30

      Träning P-13


      11:30
    • 11:00

      Sundsvalls IBF Södermalm Orange 07/08 (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Jäbo IK P11 Svart (hemma) P-11/12


      13:00
    • 11:30

      Fbc Lo P10 (hemma) P-09


      12:30
    • 11:50

      Moälvens IBK P11/12 Svart (hemma) P-11/12


      13:50
    • 12:00

      RIG Umeå IBF (hemma) Damlag/JAS


      14:00
    • 12:30

      Husums IBK F11 (hemma) F-11/12


      13:15
    • 13:30

      Örnsköldsvik IBK P11 Röd (hemma) P-11/12


      15:30
    • 14:00

      Moälvens IBK F06 (borta) F-06


      16:00
    • 14:00

      Sundsvall FBC U 08/09 (borta) F-08


      15:00
    • 14:20

      Moälvens IBK P11/12 Orange (hemma) P-11/12


      16:20
    • 14:45

      Örnsköldsvik IBK F11 Röd (borta) F-11/12


      15:30
    • 15:00

      Örnsköldsvik IBK F06 svart (borta) F-07


      17:00
    • 15:30

      Vattjoms IK F04/05 Svart (hemma) F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:10
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:45

      Träning Damlag/JAS


      21:15
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
  • 31Lör