Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 00:00

      Örnsköldsvik IBK P 06 (borta) P-06


      02:00
    • 00:00

      Timrå IBC P04 Röd B (borta) P-04


      02:00
    • 00:00

      Ersboda SK (hemma) P-03


      02:00
    • 09:00

      Sammandrag 3 F-08


      09:00
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      Sammandrag 1/12 P-07


      15:30
    • 10:00

      Sundsvall FBC U F04/05 (hemma) F-03/04


      11:00
    • 10:30

      IBK Härnösand 05/06 (borta) F-06


      12:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:45

      Nätra IBK 07/09 (hemma) F-08


      11:30
    • 11:00

      Vattjoms IK P07 (hemma) P-07


      11:35
    • 11:30

      IBK Ånge F05-06 (borta) F-07


      13:30
    • 12:00

      IKSU /IKSU Ungdom (hemma) Juniorlag Damer


      14:00
    • 12:15

      Jäbo IK F07 Rosa (borta) F-08


      13:00
    • 12:30

      Timrå IBC P06 (hemma) P-06


      14:30
    • 12:30

      IBK Härnösand P02/03 (borta) P-04


      14:30
    • 13:00

      ÖIB (hemma) F-05


      15:00
    • 13:00

      Moälvens F07 (borta) F-08


      13:45
    • 13:15

      Sundsvall GBK P07 (hemma) P-07


      13:50
    • 14:00

      FBC Moröbacke (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Ersboda SK (hemma) P-03


      16:00
    • 14:30

      Jäbo IK F07 Svart (borta) F-08


      15:15
    • 14:45

      Sundsvall City IBC P07 (hemma) P-07


      15:20
    • 15:00

      Timrå IBC F05/06 (borta) F-06


      17:00
    • 16:30

      Örnsköldsvik IBK P03 (hemma) P-03


      18:30
    • 17:30

      Timrå IBC F05-07 2 (borta) F-07


      19:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 10:30

      Fränsta IK 04-05 (hemma) F-03/04


      11:45
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Vattjoms IK P02 (borta) P-03


      13:00
    • 11:30

      IBF Dalen/Sandåkerns SK (hemma) Juniorlag Damer


      13:30
    • 12:00

      FBC Nordic P04/05 (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      Timrå IBC P04 Röd A (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      Sundsvall FBC U F06/07 (hemma) F-06


      15:00
    • 13:00

      Kinainfo Juniorlag Damer


      14:00
    • 15:00

      Klockarbergets BK P03/04 Vit (hemma) P-04


      17:00
    • 15:30

      Sundsvall FBC U P04 Svart (borta) P-03


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Moälvens IBK F05 (borta) F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      17:45
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träningsmatch F-07


      20:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning F-08


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag nr 7 P-08


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag 3 F-10


      13:00
    • 09:00

      ÖIB Röd (hemma) P-09


      09:45
    • 09:00

      G/K IBS P08 Vit (hemma) P-08


      11:00
    • 09:45

      Moälvens IBK Orange (borta) P-09


      10:30
    • 10:00

      Bingolotto Juniorlag Damer


      16:00
    • 10:30

      ÖIB Vit (borta) P-09


      11:15
    • 10:30

      Jäbo IK P08 (hemma) P-08


      12:30
    • 10:30

      Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 (hemma) F-06


      12:30
    • 11:15

      Moälvens IBK P08 (borta) P-08


      13:15
    • 11:30

      FBC Lo P04 (hemma) P-04


      13:30
    • 11:30

      Sundsvalls IBF F03-04 Svart (borta) F-05


      13:30
    • 12:00

      Jäbo IK P08 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:30

      Nätra IBK F05-06 (hemma) F-07


      14:30
    • 12:45

      Moälvens IBK Svart (hemma) P-09


      13:30
    • 12:45

      Moälvens IBK P08 (hemma) P-08


      14:45
    • 13:30

      Träning P-11


      15:00
    • 14:00

      IBK Umeå Norr (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Clemensnäs IF (borta) F-03/04


      15:20
    • 14:30

      Sundsvall FBC U F04/05 Öst (borta) F-05


      16:30
    • 15:30

      Sundsvalls IBF F05/06 Haga (hemma) F-06


      17:30
    • 16:00

      Klockarbergets BK P05 (hemma) P-05


      17:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Sundsvall City U P06 Svart (hemma) P-06


      02:00
    • 08:00

      DJ18 SM kval Juniorlag Damer


      18:00
    • 10:00

      Sammandrag F-09


      14:15
    • 10:30

      ÖIB Svart (borta) F-09


      11:15
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 10:30

      Sundsvall GBK P04 (hemma) P-04


      12:30
    • 11:15

      ÖIB Röd (hemma) F-09


      12:00
    • 12:00

      Moälvens IBK (hemma) F-09


      12:45
    • 12:00

      Timrå IBC F05/06 (borta) F-05


      14:00
    • 13:30

      Jäbo IK Svart (borta) F-09


      14:15
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Sundsvall City U P06 Svart (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Gimonäs Umeå IF (borta) P-03


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:00

      IBK Härnösand 05/06 (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      17:45
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
  • 15Lör
    • 09:00

      Sammandrag - 4 F-08


      16:00
    • 09:00

      Örnsköldsviks IB F08 (hemma) F-08


      09:45
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      Jäbo IK F05-06 (hemma) F-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:15

      Moälven IBK F08 (hemma) F-08


      12:00
    • 11:30

      IBF Dalen/IBS Dalen (hemma) P-03


      13:30
    • 12:00

      Fbc Lo 07/08 (borta) F-08


      12:45
    • 13:45

      03-04match F-09


      15:20
    • 14:00

      Bureå Idrottsförening (hemma) F-03/04


      15:20
    • 14:00

      Örnsköldsvik IBK F 05 (borta) F-05


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatcher P-07


      17:00
    • 15:45

      Örnsköldsviks IB F08 (hemma) F-08


      16:30
    • 16:05

      Träningsmatch Moälven P06 P-07


      16:45
    • 16:50

      Träningsmatch Moälven P07 P-07


      18:00
  • 16Sön
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      13:00
    • 09:45

      Sundsvall FBC U P08 Öst Vit (borta) P-08


      11:45
    • 09:45

      Intresseanmälan sammandrag Timrå P-08


      13:30
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 10:30

      Sundsvalls IBF F05-06 Nord (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Vattjoms IK F04/05 (hemma) F-03/04


      12:30
    • 11:15

      Sundsvall GBK P08 (borta) P-08


      13:15
    • 12:30

      Timrå IBC P04 Röd (hemma) P-03


      14:30
    • 12:30

      FBC Lo P06 (hemma) P-06


      14:30
    • 12:30

      IK Spif Umeå (hemma) A-lag Herrar


      13:30
    • 12:45

      Sundsvall FBC U P08 Öst Svart (borta) P-08


      14:45
    • 13:30

      Jemtland Innebandy P04/05 (borta) P-05


      15:30
    • 14:00

      Örnsköldsvik IBK F04 (borta) F-03/04


      15:00
    • 14:30

      IBF Dalen (borta) Juniorlag Damer


      16:30
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Styrelsemöte Gullänget-Kroksta IB


      21:00
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      17:45
    • 16:30

      Team building GK F03/04 F-03/04


      20:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träningsmatch gk p07 P-08


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
  • 22Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 11:30

      Moälvens IBK P04 (borta) P-04


      13:30
    • 13:00

      Moälvens IBK P05 (hemma) P-05


      15:00
  • 23Sön
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 09:30

      FBC Uppsala Ungdom F03 (hemma) F-03/04


      10:15
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 31Mån
    v.1
    • 19:30

      Träning P-04


      21:30