Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Funbo IF A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Funbo IF
Fotboll
A-lag Herrar
Funbo IF

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 11 okt 2007 Jan-Erik

    Tack Fransson. "Din Traktor" är ju en av de mest aktiva skrivarna i gästboken. Kul att följa Dina inlägg!

    Rapportera

    Rapportera

  • 10 okt 2007 Fransson

    Hej Jan-Erik. Det finns 2 traktorer. Det är Javier Zanetti och så är det jag. Senior är nog väldigt varierat från gång till gång.
    Jocke Lööw är till 96 % vår gamle Afrikan på topp för några år sen.

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 okt 2007 Jan-Erik Göthlin

    Hej
    Varför skriver de flesta inte i gästboken i sina namn? Det är svårt för en icke initierad att veta vem som skriver vad om vem? Vilka är t.ex Traktor, Senior mfl?

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 okt 2007 Anneli

    Tja det blev väl en 3-400 bilder så nog kan jag friska upp ert minne alltid. Men att få ut dessa på hemsidan räcker inte minnet till. Nina o Propp hör av er så kan vi fixa privat visning :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 okt 2007 Jocke

    Jocke har varit upptagen med kvalmatacher..blev vinst mot sirius Jr och nåt gnet gäng!! så nu e vi klara för div 6..synd att ni inte gick ner en div...hade varit gött med derby! vågar ni en träningsmatch? jag vill gärna se Torres i 24an igen..tack för att du ringde under natten o väckte min mamma Lööw

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 okt 2007 Senior

    Gårdagens roligaste: När Fransson ber Roine välja mellan att bli bjuden på en öl i baren eller stå och flukta på Proppens bröst och Roine svarar: Aaahhh Det får nog bli Proppen!

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 okt 2007 Propp o Nina

    Dagen efter....
    Vi har förökt summera våran kväll... vi kom fram till följande:
    Vi korkade upp första flaskan ca 13.30 sen vaknade vi dan efter :P

    Anneli, har du några bilder från festen som kan hjälpa oss att friska upp minnet ? //Propp o Nina

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 okt 2007 Nina&Propp

    Anneli, kan du ta med dig kameran imorn?
    Kommer bli en del grejer som helt enkelt MÅSTE förevigas...*garv*
    //Nina & Propp

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 okt 2007 Tankar från en åskådare

    På tal om PG, så går åren så fort! Men han var en klippa i backlinjen.

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 okt 2007 Traktor igen

    Är det klart att Vargarna blir kvar i femman så Jan-Erik slipper sjunga var är Vargen när det vankas div 5 matcher?!

    Rapportera

    Rapportera