Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Funbo IF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Funbo IF A-lag Herrar .
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Ville bara tipsa om ett enkelt sätt att tjäna pengar till föreningen som vi använt oss av: tandborstkungen.se . Lättsålda tandborstar !
Mvh Niklas
Jag tog med mig bollarna hem, så ni vet vart dom tog vägen...
/Junior coach
om man kommer på träningarna få man se vilka otroligt fina långbollar JP har lärt oss att slå :)
Rapportera
Snyggt, där fick jag så jag teg:) vad då tjongbollar? Det har väl aldrig slagits annat än kreativa passningar på vargspårets matta?
Rapportera
För i helvete Coach!!!
Du vet väl hur Grunden BOIS stavas?? Hoppas att du var ironsisk när du skrev Boys!!!!! Och hoppas du i alla fall lägger in rätt övningar på träningarna så vi inte börjar tjonga en jävla massa till våren!!!
P.S Till helgen lär det väl bli nån sorts av borstning va?? D.S
ska vi lära oss svenska på boland!?!?!? Då kommer vi ju bara bli ännu sämre :)
Rapportera
Tja grabbar!!
Jag har slutat med basketen pga av att 89:or skällde ut oss 91:or på en träningsmatch och min tränare lät mig bara spela i 4 minuter på 2 timmar så jag har lagt ner basketen eller har börjat med ett nytt lag men det hindrar inget med fotbollen så nu kan jag kommapå de flesta träningar :)
Nu till våren blir det en stor målvakts satsning av mig :)
Hälsnigar 1
hmm.. Kränga tandborstar alltså! Är det Grej of the day måntro?
Rapportera