Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Härlanda Prisoners A-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Härlanda Prisoners A-lag.
A-lag
Följ oss för uppdateringarKlart Doktorn ska ha nya innebandypjuck! Dessutom är jag och DELK skyldig honom 180spänn var för cupen. Vi är horor *smajl*
Rapportera
jag tycker det ska stå:
FC Prisoners - seriesegrare Alf suger peters kuk!
jag tycker det ska stå :
FC Prisoners - seriesegrare 2009
och sen alla namnen på alla prisoners som var med och lirade 2009
föredrar nog FC Prisoners "bäst i världen" "Jävligt goa" "stora kukar" "Inte bögar(förutom hooch)" "Sebbe är bög också"
Rapportera
beställer nu en pokal till prisoners.
låter det kanske stå "FC Prisoners - seriesegrare 2009" ??
pokal, om vi får välja va som ska stå på den själv. typ "världsmästare", "champions ligg winners" eller "världens största bög", fast då är den ju inviduell och endast hooch kan få den så nej till den sista.
annars kan vi ta presentkortet och köpa nya innebandyskor till mig.
tjena killar. long time no see. Viggan måste ju ha nya innebandyskor, hur kul är det med pokal EGENTLIGEN?
Rapportera