Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Härlanda Prisoners A-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Härlanda Prisoners A-lag.
A-lag
Följ oss för uppdateringar
Fan va gött att ni ligger med ogoda tjejer göbbar.. det är dom som är mest tacksamma, ett vinnande koncept :) Fan blir det träning snart eller? Och lite häng på det?
sug kuk!!
Exakt Grizzly. Du kan ju absolut följa denna filosofi som har en grund och greken DNK. Som en gång sa
"Man är ju ingen Brad Pitt, så man får ju ta vad som kommer"
Griźźlÿ är inte sen med att instämma med vad Dave säger: Liggd brud ligger! BAM. Hur ful hon än är kvittar det viktiga är hur vi håller samma grund filosofi :) But I keep on fucking Dave stil:)
Rapportera
med glädje, men jag tror att han undviker hela problemet genom att åka på affärsresor varje dag. han har varit hemma kanske 2 hela dagar sedan han kom från thailand, vilket var den tredje mars, och en av de dagarna krökade vi.
Rapportera
Har Dave skickat in beställningen på tröjorna än? Om inte så får Purjo nypa honom i pungen varje kvart det inte blir gjort!!
Rapportera
Gött Grizzly, sa kakan till grizzly.
Låter gött Peter, sa kakan sedan till peter.
haha! Gott "tugg" i gasboken.
Rapportera2,5 veckas vila gubbar, sen blir det mycket fotboll, for da ar Hooch hemma och javligt spelsugen.