Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Härlanda Prisoners A-lag

Följ

A-lag

Följ oss för uppdateringar
Följ
FC Härlanda Prisoners
Fotboll
A-lag

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 15 nov 2007 Jåntä

    Härligt å se dig skriva Alex, dåligt bara att du inte använder dig av dina poesi-talanger vi alla numera har hört talas om.. En förklaring förväntas på söndag!

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 nov 2007 Jåntä

    Joel, jag ber om ursäkt. Visste inte om att du la ner kropp och själ i prisoners. Under mitt tidigare inlägg syftade jag inte på träningsnärvaro, jag är väl medveten om ditt knä. Jag syftade däremot på bristande gästboksaktivitet. Något som jag tycker kan förändras.
    Ledningen i Prisoners vill göra en offentlig ursäkt, och som plåster på såren möjligen förbättra cp-joels nuvarande kontrakt.

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 nov 2007 joel

    måste häcda min oskuld i frågan nedan. jag är en stadig besökare av hemsidan och tar del av i princip alla nyheter som publiceras. att jag inte kan delta på träningarna beror helt enkelt på min brist av hela knän. att jag, som medgrundare av denna förening som ligger mig så varmt om hjärtat, anklagas för bristande intresse är något jag ser väldigt allvarligt på.

    vet hut.

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 nov 2007 Alex

    Fan va fint med träning gubbar. Även oerhört trivsam nyhet om Mad Max tillskott. Ses på söndag! Den som är riktig man tar inte på sig underställ!

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 nov 2007 Jåntä

    det är flera medlemmar som förtjänar varningar:
    goméz
    sjukaste korvish
    alex
    cp-joel
    "och?"-lund
    det e dom jag kommer på nu

    dock kan jag försvara dessa spelare med att säga att det just nu är lågsäsong i korplandet. till sommarn förväntas det rejäla uppryckningar från de nämnda.

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 nov 2007 Alf Sukur

    Gomez borde få en varning för sitt bristande intresse i föreningen! Han har ej uppdaterad sin profil och han skriver aldrig i gästboken!

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 nov 2007 Jåntä

    k-fed, tar du på dig att ringa sjukaste korvish så han dyker upp nån jävla gång?

    kan nån snacka me poesikillen martin "Alex" också?

    hittils är dessa klara för träning:
    jåntä
    k-fed
    v-hunden
    alf
    madmax

    Rapportera

    Rapportera

  • 13 nov 2007 Mr Salami (ord. Hot Dog$)

    Vi är Lyyyyyriska över nyheten!

    Rapportera

    Rapportera

  • 13 nov 2007 Jåntä

    ledningen bekräftar - Det är Madmax. Jag upprepar - det blir flytt.

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 nov 2007 Alf Sukur

    Är det den beryktade MAD max?

    Rapportera

    Rapportera