Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Härlanda Prisoners A-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Härlanda Prisoners A-lag.
A-lag
Följ oss för uppdateringar
ja, hur ska du å hinna äta i tid!?
match om 3 dagar, vilka kan vara med :)?
klara för spel:
Hooch
Fan va kul att västtrafik är horor. nu har de lagt upp ett nytt jävla fittschema som är helt jävla efterblivet. nu går 1an och 7an typ samtidigt så om man missar en vagn så måste man vänta typ 20min på nästa. Det är jävligt roligt på morgonen. kallt är det oxå. fittkuken
Rapportera
Såg en bild på hennes fru i *veckans kuk bild nu* eller vad tidningen heter. men jag tar på mig uppdraget idag och kollar upp bild på jobbet
Rapportera
finns det något värre än "damer" som försöker spela fotboll? hah? det är som att kolla på grunden bois 7åringar typ.
hur fan kan "damer" få va med i OS? hur fan kan dem få sändningstid som är över 5sekuner? blir fan ledsen. dem ska fan vara hemma och laga mat åt sina fruar, inte försöka "sporta", ser bara patetiskt ut och gör folk ledsna.
fick stor lust att tända eld på mig själv förut när dem försökte slå inlägg med fel fot, hade varit roligare att brinna, för det gör ont i själen när man ser sånt. det är så att man skäms att man är människa!
topp 5 tror jag! fan sicket krut i handleden han hade.. inte ens DNKs upprunkade högra handled tror jag får till hårdare servrar än Löddra..
en match i matchen mellan lagens olika fruktinslag: Simon Aspelin (apelsin) mot Clemens (clementin)..
nån som vet hur victorias fruga ser ut då, hon måste va helt förjävlig?
alla är det ja. victorias FRU är GRAVID.
ett fett jävla grattis går ut till apelsin/johansson som slog clementin/löddra efter 5h av tennisgodis. frågan är, var var DNK, trodde han skulle lira os. Löddra måste ändån va topp50 i världen på sörvar. jävlar va han dunka in dem, hah?
Jag hade nog legat med ett djur, typ en orm, hört att ormar e bra på såkallade blåsjobb..
nån som vet hur viktoria svenssons brud ser ut? för hon e la lebb? alla e la lebbar i damlandslaget?
kul med OS, inte sant? världens längsta tennismatch där det just nu står 1324-1324 och fransk serve.
samtidigt är det kvartsfinal i "dam-fotboll" och där är det lite matchen i matchen om vem man helst hade legat med. tyskan birgitt prinz eller vår svenska motsvarighet victoria svensson, eller hade man helt enkelt hellre legat med valfritt djur, och i så fall vilket? kanske vi kan ta en lite omröstning på?
sen vill jag be om ursäkt för mitt beteende på asticky igår. berätta, va hände sen?
Transfers, Ultras, Övningar samt Lagfest uppdaterade!!!
Rapportera