Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Härlanda Prisoners A-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från FC Härlanda Prisoners A-lag.
A-lag
Följ oss för uppdateringar
Gubbar jag kom på en viktig sak. Ska vi inte ha någon form av Prisoners-awards? Dela ut pris till te.x skytte(poäng?)kung, MVP, bästa rookie, bästa målvakt osv osv? priserna skulle med fördel kunna delas ut när det är inflyttningsfest för hooch?
Rapportera
Glömde skriva att jag är fett på konfetti iaf. Går det att lösa bengaler? Champagne? Cuvee jean-louis går loss på hela 52kr på systemet...väldigt bra att spruta bort
Rapportera
Kan nog inte räkna med nån flagga tyvärr då mor min är sjuk.
Smör, snoppar, pepparrötter
Bögar, horor, cashewnötter
får hoppas att flaggan kanske kan vara klar! ja, fan va maffigt med bengaler.. "va mycke!"
fittor kukar, äppelmos. (8)
Hets inför torsdagen.. Hur går det för "mamma Get den 2:e" med flaggan? Vi får lösa dit utras med konfetti å bengaler, hade vart grymt..
Rapportera
PS. Skulle även vilja hälsa till mina lagkamrater "Bruce Doktorn", "Nej Tengchenko" och "Adam Börgarn"
Fan också verkligen.. va just hos en brud som jag va sjukt nära att få ligga med, om bara hennes syrra inte hade råka somna i hennes säng.. å så ville hon itne ha det i soffan i rummet bredvid, dessa tjejer asså.. faaaan också!
RapporteraBengaler hade vart fett som satan, alla borde kolla med lite gubbar som vill komma å kolla så får vi lösa bengaler till dom. Champagne är givet så sant som jag är grek! Ivan, bra sak med awardsen med, det märks att du spelat i Real!