Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala

Följ

FBC Uppsala

Följ oss för uppdateringar
Följ
FBC Uppsala
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:00
    • 18:00

      Görasson Cup P-08


      00:00
    • 18:00

      Träning P-08


      00:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Görasson Cup P-08

    • Heldag

      Träning P-08

    • 15:30

      IBF Roslagsalliansen (borta) DJ


      17:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Görasson Cup P-08


      19:00
    • 00:00

      Träning P-08


      19:00
    • 12:30

      Björklinge BK F06 (hemma) DJ


      14:30
    • 13:00

      Padel F-07


      15:00
    • 15:00

      Enköpings IBK U (borta) A-lag Damer


      17:00
  • 4Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:10

      Örsundsbro IF F07/08 (hemma) F-07


      11:40
    • 12:30

      Almunge IK P06/07 (borta) P-08


      13:30
    • 14:50

      Storvreta IBK P08 (hemma) P-08


      16:00
  • 10Sön
    • 16:45

      Strömsbro IF 06 (borta) DJ


      18:45
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Storvreta Ungdom/Storvreta U (hemma) DJ


      11:00
    • 10:40

      Tobo/Örbyhus FF (hemma) A-lag Damer


      12:40
    • 12:45

      Rosersberg Arlanda IBK P08 (borta) P-08


      13:45
    • 14:40

      Midas IBK (hemma) P-09/10


      15:40
  • 17Sön
    • 09:00

      Vaksala SK Gul (borta) F-07


      10:30
    • 11:30

      Storvreta IBK (hemma) DJ


      13:30
    • 16:00

      Alunda IBF P07 blå (hemma) P-08


      17:00
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
    • 19:30

      Träningsmatch A-lag Damer


      22:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:30

      Rosersbergs Arlanda IBK (borta) P-09/10


      11:30
    • 12:30

      Tobo/örbyhus FF P05060708 (borta) P-08


      13:30
    • 13:30

      Uppsala Life IF (borta) P-09/10


      14:30
  • 24Sön
    • 11:20

      Örsundsbro IF F10/11 (Blå 3) (hemma) F-10


      13:20
    • 15:00

      Norrsundets IF/Gävle GIK (borta) DJ


      17:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning DJ


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:00
    • 18:40

      IK Sirius FBC P08 svart (borta) P-08


      19:40
  • 30Lör
    • 08:45

      Två frivilliga föräldrar får sitta i sekretariatet P-09/10


      10:00
    • 09:00

      IK Sirius FBC Södra (hemma) P-09/10


      10:00
    • 09:00

      Midas IBK Dam (hemma) DJ


      11:00
    • 10:00

      Två frivilliga föräldrar som får sitta i sekretariatet P-09/10


      11:15
    • 10:10

      Alunda IBF (hemma) P-09/10


      11:10
    • 10:10

      IBK Sirius F08 Blå (borta) F-07


      11:10
  • 31Sön
    • 10:00

      Rasbo IK F10/13 Röd (borta) F-10


      12:00
    • 12:40

      SK Vide (hemma) DJ


      14:40
    • 14:50

      Vaksala SK P08 gul (hemma) P-08


      15:50
    • 16:00

      IBF Roslagsalliansen (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Hagunda - Mullsjö (SSL) F-07


      18:00