Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • Heldag

      Storvretacupen P-04

    • Heldag

      2 åldersklasser Storvretacupen P-04

    • Heldag

      Storvretacupen F-03

    • 09:45

      Vallentuna IBK svart (borta) P-04


      10:45
    • 10:30

      Täby FC P04 västra (hemma) P-04


      11:30
    • 10:45

      SIBK cup 2018 - Töjnan F-04


      11:45
    • 11:15

      FBI Tullinge (hemma) F-03


      12:15
    • 15:00

      SIBK cup 2018 - Skoghall F-04


      16:00
    • 17:20

      Ersboda SK (hemma) F-03


      18:20
    • 18:15

      Iskra-20 -20 (hemma) P-04


      19:15
    • 22:15

      IBK Mantorp 02/03 (hemma) P-04


      23:15
  • 3Ons
    • Heldag

      Storvretacupen P-04

    • Heldag

      2 åldersklasser Storvretacupen P-04

    • Heldag

      Storvretacupen F-03

    • 08:45

      IBK Sundsvall (borta) P-04


      09:45
    • 11:00

      Tikkurilan Tiikerit (hemma) P-04


      12:00
    • 11:45

      Katrineholms IBF (borta) F-03


      12:45
    • 13:15

      FBC Uppsala Ungdom (04) - Sirius F05 F-04


      14:15
    • 22:30

      SIBK cup 2018 - Slutspel F-04


      23:30
  • 4Tor
    • Heldag

      Storvretacupen P-04

    • Heldag

      2 åldersklasser Storvretacupen P-04

    • Heldag

      Storvretacupen F-03

    • Heldag

      Storvretacupen 18 P-08

    • Heldag

      Storvretacupen 2018 P-05

    • 08:00

      Storvretacupen F-07


      00:00
    • 08:00

      Storvretacupen F-05


      00:00
    • 09:00

      Storvreta IBK p-09 (hemma) P-08


      10:00
    • 09:40

      SIBK cup 2018 - Slutspel F-04


      10:40
    • 12:10

      SIBK cup 2018 - Slutspel F-04


      13:00
    • 14:30

      SIBK cup 2018 - Slutspel F-04


      16:00
    • 18:15

      Täby FC Myrängen Hägernäs p08 (hemma) P-08


      19:15
  • 5Fre
    • Heldag

      Storvretacupen 18 P-08

    • Heldag

      Storvretacupen 2018 P-05

    • Heldag

      Storvretacupen F-07

    • Heldag

      Storvretacupen F-05

    • 08:00

      Linköping IBK 08:80 (hemma) P-08


      09:00
    • 12:30

      Mariebergs SK (hemma) P-08


      13:30
    • 20:35

      Råsunda IS p08 (hemma) P-08


      21:40
  • 6Lör
    • Heldag

      Storvretacupen 18 P-08

    • Heldag

      Storvretacupen 2018 P-05

    • 00:00

      Storvretacupen F-07


      20:00
    • 00:00

      Storvretacupen F-05


      21:00
    • 09:30

      Västerås IBS Ungdom P08 röd (hemma) P-08


      10:30
    • 12:45

      FLC Victoria (hemma) P-08


      13:45
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:10
    • 18:00

      Ultimate Performance = UP F-04


      19:00
    • 18:00

      UP F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Björklinge BK (hemma) F-05


      11:00
    • 11:55

      SK Vide (borta) P-07


      13:55
    • 16:10

      Hagunda IF vit (hemma) F-07


      17:10
    • 16:45

      Wåhla IBK (borta) P-04


      18:45
    • 17:20

      Tierp IBK/TÖFF (hemma) P-08


      18:20
  • 14Sön
    • 09:40

      Arlanda IBK (hemma) P-07


      11:40
    • 09:40

      Björklinge BK (hemma) Dam jun


      11:40
    • 10:50

      Almunge IK/Rasbo IK (hemma) F-03


      12:50
    • 11:00

      Storvreta IBK P03 (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      Hagunda IF (hemma) F-04


      14:00
    • 13:10

      Hagunda IF (hemma) P-05


      14:20
    • 14:20

      Rasbo IK/Almunge IK (hemma) Dam jun


      16:20
    • 16:40

      Örsundsbro IF (hemma) P-05


      17:50
    • 17:40

      Storvreta IBK Röd (borta) F-04


      19:40
  • 15Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:10
    • 18:00

      Ultimate Performance = UP F-04


      19:00
    • 18:00

      UP F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Enköpings IBK (borta) P-07


      19:00
    • 18:00

      Enköpings IBK (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 17Ons
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 19:00

      Ledarträff F-04


      21:00
    • 19:40

      Träning P-05


      21:00
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 20:10

      Ledarträff Dam jun


      21:00
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-03


      20:00
  • 20Lör
    • 09:40

      IS Saga (hemma) F-03


      11:40
    • 12:30

      Björklinge BK (borta) F-04


      14:30
    • 13:00

      Bålsta FBC (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Almunge IK/Rasbo IK (borta) Dam jun


      16:00
    • 14:20

      SK Vide (hemma) F-05


      16:20
  • 21Sön
    • 09:20

      Hagunda IF (hemma) F-04


      11:20
    • 09:40

      Vaksala SK (POOL) (borta) F-07


      10:40
    • 09:50

      IS Saga (hemma) Dam jun


      11:50
    • 12:30

      IBK Östhammar (hemma) A-lag Damer


      14:30
    • 14:20

      Arlanda IBK/Rosersberg (hemma) P-04


      16:20
    • 15:30

      Bålsta FBC (hemma) P-07


      17:30
    • 16:40

      Örsundsbro IF (hemma) P-04


      18:40
    • 19:00

      IS Saga (borta) P-05


      21:00
  • 22Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:10
    • 18:00

      Ultimate Performance = UP F-04


      19:00
    • 18:00

      UP F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Föräldrarmöte F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 19:40

      Träning P-05


      21:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:50

      Träning Dam jun


      20:40
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 27Lör
    • 10:50

      Enköpings IBK U (hemma) A-lag Damer


      12:50
    • 10:50

      Örsundsbro/Enköping 1 (hemma) F-04


      12:50
    • 13:10

      IK Sirius IBK F08 (hemma) F-07


      15:10
    • 13:15

      IK Nordia (borta) F-05


      15:15
    • 14:50

      Björklinge BK (borta) P-04


      16:50
    • 16:00

      Björklinge BK (borta) F-03


      18:00
    • 17:50

      Enköpings IBK (hemma) P-07


      19:50
    • 17:50

      Bälinge IF 2 svart (borta) F-04


      19:50
  • 28Sön
    • 09:00

      Sigtuna IF IBK P08 (borta) P-08


      10:00
    • 09:40

      Arlanda IBK (hemma) P-05


      11:40
    • 10:00

      Storvreta IBK rd (borta) P-08


      11:00
    • 11:30

      IBF Roslagsalliansen (borta) P-04


      13:30
  • 29Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:10
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 19:40

      Träning P-05


      21:00