Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
    • 08:00

      Scorpions Cup P-07


      00:00
    • 12:00

      Scorpions Cup 2018 P-05


      00:00
    • 13:30

      SwedeTime Cup F-07


      15:00
    • 13:45

      Åkersberga IBF (hemma) P-07


      14:45
    • 16:00

      Scorpionscup P-04


      00:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 20:30

      Västerhaninge IBK (borta) P-07


      21:30
  • 3Lör
    • 00:00

      Scorpions Cup P-07


      20:00
    • Heldag

      Scorpions Cup 2018 P-05

    • Heldag

      Scorpionscup P-04

    • 09:00

      Sirius IBK Svart (hemma) F04


      23:00
    • 10:15

      Lillån IBK (borta) P-07


      11:15
    • 14:15

      Bele Barkarby IF (borta) F04


      23:00
    • 17:15

      Sirius IBK Blå (borta) F04


      18:30
    • 21:30

      Sirius IBK Svart (hemma) F04


      22:30
  • 4Sön
    • 00:00

      Scorpions Cup 2018 P-05


      19:00
    • 00:00

      Scorpionscup P-04


      19:00
  • 5Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:00

      Lagfotografering P-05


      17:40
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Lagfotografering P-04


      18:20
    • 18:20

      Fotografering F-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Fotografering P-07


      17:40
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Lag fotografering F04


      18:20
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:20

      Lagfotografering P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:45
    • 18:45

      Träning F04


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 20:30

      Träning F-02/03


      21:45
  • 7Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:30

      Bälinge IF (borta) P-05


      09:30
    • 08:30

      Bälinge IF (borta) P-07


      10:30
    • 08:30

      Vaksala SK (hemma) P-09/10


      08:50
    • 08:55

      Björklinge BK (hemma) P-09/10


      09:15
    • 09:35

      Björklinge BK (hemma) P-09/10


      09:55
    • 09:55

      Vaksala SK (hemma) P-09/10


      10:15
    • 10:00

      Träningsmatch F-05


      11:00
    • 12:30

      Björklinge BK 2 (borta) F-07


      13:45
    • 15:45

      Strömsbro IF 02-04 (borta) F04


      17:00
    • 16:40

      Björklinge BK (hemma) P-04


      18:40
    • 17:50

      Enköpings IBK (hemma) P-05


      18:50
    • 17:50

      Enköpings IBK (hemma) P-07


      19:50
  • 11Sön
    • 08:30

      Hagunda IF (hemma) P-09/10


      08:50
    • 08:30

      Vaksala SK (borta) F-02/03


      09:30
    • 09:10

      Storvreta IBK (hemma) P-09/10


      09:30
    • 09:40

      Frötuna IBF (hemma) P-08


      10:40
    • 09:50

      Hagunda IF (borta) P-09/10


      10:10
    • 10:10

      IBK Östhammar Innebandy (hemma) P-09/10


      10:30
    • 10:50

      Vaksala SK gul (hemma) F-09/10


      12:50
    • 11:10

      Tierp IBK (borta) F-09/10


      13:10
    • 12:10

      Vaksala SK grön (hemma) F-09/10


      14:10
    • 12:30

      IK Sirius IBK (hemma) F-09/10


      14:30
    • 12:30

      Örsundsbro IF (borta) P-05


      13:40
    • 13:10

      Storvreta IBK P07 svart (hemma) P-08


      14:10
    • 15:10

      Storvreta IBK (borta) F04


      16:10
  • 12Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning med P04 för kallade P-05


      21:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:45

      Träning med P07 P-05


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:20

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:00
  • 17Lör
    • 09:00

      SK Vide (hemma) P-09/10


      09:20
    • 09:20

      Fjärdhundra SK (borta) P-09/10


      09:40
    • 09:40

      Bälinge IF (hemma) P-08


      10:40
    • 10:20

      SK Vide (hemma) P-09/10


      10:40
    • 10:40

      Bålsta FBC (hemma) P-09/10


      11:00
    • 12:00

      Vaksala SK (hemma) F-07


      13:15
    • 12:20

      Tierp IBK TÖFF (borta) P-08


      13:20
    • 16:20

      SK Vide (borta) F-05


      18:20
  • 18Sön
    • 10:50

      Sirius Innebandy (hemma) P-05


      12:00
    • 10:50

      IK Sirius IBK/FBC P-06 Ekudden (hemma) P-07


      12:50
    • 13:10

      SK Vide (hemma) P-05


      14:20
    • 14:20

      IK Sirius IBK 2 blå (hemma) F-05


      16:20
    • 14:50

      Stenhagens KK/Örsundsbro IF (borta) P-04


      16:50
    • 15:30

      Storvreta IBK P06 (borta) P-07


      17:30
    • 16:40

      IK Sirius IBK 1 svart (hemma) F04


      17:40
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 19Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning med P04 för kallade P-05


      21:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:45
    • 19:00

      Wåhla IBK U (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 19:05

      Storvreta IBK Svart (hemma) F04


      20:15
    • 20:30

      Träning F-02/03


      21:45
  • 21Ons
    • 17:45

      Träning med P07 P-05


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:20

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Stenhagens KK (borta) F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      "Pappa-träff" P-04


      22:00
  • 24Lör
    • 08:30

      Bälinge IF p07 (borta) P-08


      09:30
    • 10:00

      SK Vide (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      Rosersbergs IK (borta) P-05


      11:40
    • 10:30

      Rosersbergs IK (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Örsundsbro IF (borta) F04


      12:00
    • 11:45

      Gemensam lunch innan match mot Gävle P-05


      13:00
    • 13:00

      Hagunda IF (borta) P-09/10


      13:20
    • 13:30

      GGIK Gävle (hemma) P-05


      14:40
    • 14:00

      IBK Östhammar Innebandy (hemma) P-09/10


      14:20
    • 14:20

      Storvreta IBK (hemma) P-09/10


      14:40
    • 15:00

      IBK Östhammar (borta) F-05


      17:00
    • 15:20

      Björklinge BK 1 (borta) P-04


      17:20
  • 25Sön
    • 08:30

      IBK Uppsala Teknologer U (hemma) A-lag Damer


      10:00
    • 08:30

      Hagunda IF (borta) P-09/10


      08:50
    • 08:50

      IK Sirius IBK Brantan (hemma) P-09/10


      09:10
    • 09:30

      Storvreta IBK (borta) P-09/10


      09:50
    • 09:50

      Hagunda IF (borta) P-09/10


      10:10
    • 13:10

      IK Sirius IBK/FBC P06 (hemma) P-07


      15:10
    • 13:10

      Sirius Innebandy (hemma) P-05


      14:20
    • 16:40

      Hagunda IF (05) (hemma) P-04


      18:40
    • 16:50

      Storvreta IBK (hemma) F-02/03


      17:50
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 26Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning med P04 för kallade P-05


      21:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:45

      Träning med P07 P-05


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 29Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:20

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Enköpings IBK (borta) F04


      20:00