Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala

Följ

FBC Uppsala

Följ oss för uppdateringar
Följ
FBC Uppsala
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 15:00

      Göransson cup F-05


      00:00
    • 17:50

      Fbc Uppsala F05 (borta) DJ


      18:50
    • 18:30

      Träningsmatch FBC - SK Vide P-08


      19:30
    • 22:00

      Spöland Vännäs IF F15 (borta) DJ


      23:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Göransson cup F-05

    • 09:00

      Björklinge BK F08/09 Röd (borta) F-07


      10:00
    • 11:30

      Norrsundets IF F15 (borta) DJ


      12:30
    • 13:00

      IBK Östhammar U (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      MatchIBK Östhammar A-lag Herrar


      15:00
    • 13:20

      SK Vide (borta) A-lag Damer


      15:20
    • 14:30

      Hagunda IF (hemma) Juniorlag Herrar


      16:30
    • 16:30

      LI20 F15 (hemma) DJ


      17:30
    • 21:30

      Umeå Västra IBK F15 (hemma) DJ


      22:30
  • 4Sön
    • 00:00

      Göransson cup F-05


      17:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 09:40

      Alunda IBF F05-06 (hemma) F-05


      11:40
    • 13:30

      Enköpings IBK (borta) F-10


      15:30
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning DJ


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 17Lör
    • 10:50

      Tierp IBK P10/11 (hemma) P-09/10


      11:50
    • 13:00

      Rosersberg Arlanda IBK (borta) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 13:10

      IK Sirius FBC Blå (borta) P-08


      14:10
    • 16:00

      Tierp IBK (borta) DJ


      18:00
  • 18Sön
    • 13:50

      Hagunda IF F05/06 (borta) F-05


      15:50
    • 15:30

      Stenhagens KK P09/10 Röd (hemma) P-09/10


      16:30
    • 15:40

      Vaksala SK F 08 (borta) F-07


      16:40
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 24Lör
    • 00:00

      Sandvikens AIK F06/07 (hemma) F-05


      02:00
    • 13:00

      Enköpings IBK P08 (borta) P-08


      14:00
  • 25Sön
    • 00:00

      IK Sirius IBK (hemma) F-07


      01:00
    • 00:00

      FBC Uppsala F05 (hemma) F-05


      02:00
    • 00:00

      IK Sirius IBK F10 (borta) F-10


      02:00
    • 08:30

      Hagunda IF P07 2 (hemma) P-08


      09:30
    • 13:00

      Träning F-05


      14:30
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning DJ


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:45
      IFU Arena B, Uppsala
      Samlingstid: 18:50
      Anteckning: Samling 18.50
      Uppvärmning utomhus.
      Vid minsta förkylningssymptom = träna ej.
    • 20:45

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:45

      Träning Juniorlag Herrar


      22:00
  • 28Ons
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning DJ


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 31Lör
    • 00:00

      Vaksala SK F06 Gul (borta) F-05


      02:00