Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • Heldag

      Scorpions Cup P-04

  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P-04


      14:00
    • 15:30

      Träningsmatch mot Arlanda A-lag Damer


      17:00
  • 4Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Ledarträff F03/04


      21:00
    • 19:15

      Träning P-04


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:30

      Träning P-09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Björklinge BK (hemma) P-04


      21:00
    • 19:10

      IK Sirius IBK (borta) F03/04


      20:10
  • 9Lör
    • 14:30

      Wåhla IBK (borta) A-lag Herrar


      15:40
    • 16:40

      Rasbo IK (hemma) P-04


      18:40
    • 17:40

      Storvreta IBK P05 (borta) P-05


      18:40
    • 17:50

      IBK Östhammar (hemma) F-05


      19:50
  • 10Sön
    • 11:00

      Rasbo IK (borta) P-04


      13:00
    • 13:10

      IFK Dannemora/Österby P09/10 (hemma) P-09/10


      14:00
    • 14:20

      Wåhla IBK (hemma) P-08


      15:20
    • 15:30

      Vaksala SK 3 P08 svart (hemma) P-08


      17:30
    • 17:15

      Stenhagens KK (borta) F-07


      18:30
    • 17:40

      Storvreta IBK F06 (borta) F-05


      19:40
  • 11Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:15

      Fotografering F03/04


      18:20
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Lagfotografering P-08


      18:30
    • 19:00

      Fotografering FBC P-04


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:15

      Träning F03/04


      18:45
    • 17:45

      Storvreta IBK (hemma) F-05


      19:45
  • 16Lör
    • 11:00

      Bålsta FBC (borta) P-09/10


      11:30
    • 11:20

      Tierp IBK/SKK (borta) F-05


      13:20
    • 12:00

      Enköpings IBK Vit (hemma) P-09/10


      12:30
    • 12:20

      SK Vide (borta) A-lag Damer


      13:30
    • 13:30

      Tobo/Örbyhus/Tierp IBK (borta) P-08


      14:30
    • 13:50

      Björklinge BK (borta) F03/04


      15:50
    • 15:30

      Hagunda IF (borta) F-07


      16:45
    • 15:30

      Almunge IK (hemma) F-05


      17:30
    • 15:50

      SK Vide (borta) P-05


      17:00
    • 16:20

      SK Vide 1 (borta) P-08


      17:20
  • 17Sön
    • 09:00

      Örsundsbro IF/Stenhagens KK (borta) P-04


      11:00
    • 13:30

      Södra Trögds IK (hemma) A-lag Herrar


      14:45
    • 13:50

      Storvreta IBK (borta) P-09/10


      14:45
    • 14:20

      Almunge IK (hemma) F03/04


      15:20
  • 18Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
      Gamlishallen
      Anteckning: Se till att vara ombytt och klar att gå in på planen kl.18.00.
      Glöm inte innebandyglasögon, inomhusskor, klubba och vattenflaska.
    • 19:15

      Träning P-04


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:15

      Träning F03/04


      18:45
    • 18:45

      Storvreta IBK P05 (hemma) P-05


      20:00
    • 19:00

      Vaksala SK F06 Svart (hemma) F-05


      20:00
  • 23Lör
    • 08:10

      Storvreta IBK röd (hemma) P-11/12


      10:10
    • 09:00

      Storvreta IBK svart (borta) P-11/12


      11:00
    • 09:50

      Bålsta FBC (borta) P-11/12


      11:50
    • 10:00

      SK Vide (borta) F-05


      12:00
    • 10:15

      Wåhla IBK (hemma) P-11/12


      12:15
    • 13:40

      Björklinge BK (borta) F-05


      15:40
    • 14:00

      Bålsta FBC (borta) P-04


      16:00
    • 15:30

      Björklinge BK (hemma) F03/04


      17:30
    • 16:00

      Bålsta FBC (hemma) A-lag Damer


      17:15
    • 16:40

      Arlanda IBK (hemma) P-08


      17:40
  • 24Sön
    • 09:00

      Björklinge BK (hemma) F03/04


      11:00
    • 12:00

      Tierp IBK/TÖFF (hemma) F-07


      13:15
    • 16:40

      Väddö IF (hemma) P-08


      17:40
    • 19:50

      IK Sirius FBC/IBK P04 (hemma) P-04


      21:50
  • 25Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:30
    • 21:20

      Fyris Nabla IBK U (borta) A-lag Herrar


      22:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:15

      Träning F03/04


      18:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 30Lör
    • 08:30

      Hagunda IF (05) (borta) P-05


      09:40
    • 09:40

      Hagunda IF 2 (hemma) P-08


      10:40
    • 12:00

      Tierp IBK (hemma) F-10


      13:30
    • 12:30

      IBK Östhammar (borta) F03/04


      13:30
    • 13:10

      IBK Östhammar (hemma) F-05


      15:10
    • 13:10

      Storvreta IBK F08 (borta) F-07


      14:20
    • 14:00

      SK Vide (borta) P-04


      16:00
    • 15:30

      Hagunda IF F05/06 (hemma) F-05


      17:30
    • 16:00

      Midas IBK (hemma) A-lag Damer


      17:10