Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Enköpings IBK (borta) P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning F-03


      20:15
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:10

      IK Sirius FBC P04 (borta) P-04


      21:10
    • 19:20

      Östra Aros IK (hemma) A-lag Damer


      21:20
  • 3Lör
    • 09:40

      Storvreta IBK (hemma) F-05


      11:40
    • 10:50

      Wåhla IBK (hemma) F-04


      12:50
    • 11:30

      IFK Dannemora/Ö (borta) P-04


      13:30
    • 14:20

      Björklinge BK (hemma) F-04


      16:20
  • 4Sön
    • 08:30

      Bälinge IF P07 (hemma) P-07


      09:30
    • 13:10

      Storvreta IBK F07 (hemma) F-07


      14:15
    • 14:20

      Almunge IK/Rasbo IK (hemma) Dam jun


      16:20
    • 14:20

      IS Saga (hemma) P-05


      15:30
    • 16:00

      Björklinge BK (hemma) Dam jun


      18:00
    • 16:40

      IK Nordia P05 (hemma) P-05


      17:50
  • 5Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:10
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 7Ons
    • 18:00

      Hagunda IF (hemma) P-04


      20:00
    • 18:20

      IS Saga (borta) F-03


      20:20
    • 19:10

      Almunge IK/Rasbo IK (hemma) Dam jun


      21:10
    • 19:40

      Västerlöfsta IBF (hemma) A-lag Damer


      21:40
    • 19:40

      Träning P-05


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 18:00

      Enköping/Örsundsbro 2 (hemma) F-04


      20:00
    • 18:20

      IK Sirius FBC/IBK P04 (hemma) P-04


      20:20
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 10Lör
    • 10:15

      Almunge IK (borta) P-05


      12:15
    • 10:50

      IK Sirius IBK 1 svart (borta) F-05


      12:50
    • 11:30

      Almunge IK/Rasbo IK (borta) F-03


      13:30
    • 11:45

      Örsundsbro IF (borta) F-04


      13:45
    • 16:40

      Arlanda IBK P08/09 (hemma) P-08


      17:40
    • 18:00

      Björklinge BK (borta) Dam jun


      20:00
  • 11Sön
    • 09:10

      Enköpings IBK (hemma) P-07


      10:10
    • 11:50

      Midas IBK svart (borta) P-09/10


      12:10
    • 12:00

      Rasbo IK/Almunge IK (borta) Dam jun


      14:00
    • 12:30

      Vaksala SK svart (borta) P-09/10


      12:50
    • 13:10

      Midas IBK vit (borta) P-09/10


      13:30
    • 13:50

      Vaksala SK gul (borta) P-09/10


      14:10
    • 14:20

      IBF Roslagsalliansen (hemma) P-04


      16:20
    • 17:00

      IK Sirius FBC/IBK P05 (borta) P-05


      19:00
    • 17:50

      Stenhagens KK (borta) F-07


      19:00
  • 12Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:10
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning P-05


      21:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 18:40

      Arlanda IBK/Rosersberg (borta) P-04


      20:40
  • 15Tor
    • 16:50

      Arlanda IBK P07 (hemma) P-07


      17:50
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:45

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      IS Saga (borta) Dam jun


      21:30
  • 17Lör
    • 08:30

      Björklinge BK (hemma) F-03


      10:30
    • 11:00

      Tierp IBK/TÖFF (borta) F-04


      13:00
    • 11:00

      Match med F04 F-05


      13:00
    • 13:45

      Rosersbergs IK (borta) P-07


      14:45
    • 15:30

      Storvreta IBK (hemma) Dam jun


      17:30
    • 16:40

      IK Sirius IBK 2 blå (hemma) F-04


      18:40
    • 17:30

      Wåhla IBK (borta) A-lag Damer


      19:30
  • 18Sön
    • 09:40

      FBC Uppsala Ungdom (F02) (hemma) Dam jun


      11:40
    • 09:40

      Match FBC 03- FBC 02 F-03


      11:00
    • 11:45

      Enköpings IBK (borta) P-04


      13:45
    • 12:00

      IK Sirius IBK P06 Ekudden (hemma) P-05


      13:10
    • 12:00

      Vaksala SK P08 svart 2 (borta) P-08


      13:00
    • 13:10

      IK Sirius IBK P-07 Ekudden (borta) P-07


      14:10
    • 14:20

      IFK Dannemora/Ö (hemma) F-07


      15:30
    • 17:50

      Arlanda IBK (hemma) P-05


      19:00
  • 19Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
      Tiundaskolan Idrottshall
      Anteckning: Ta med innegympaskor, vattenflaska, skyddsglasögon, en innebandyklubba och glatt humör!
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:50

      Träning Dam jun


      19:10
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:15
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      DM-2018 F-05


      21:30
    • 17:50

      Storvreta IBK (hemma) F-03


      19:50
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:50

      Almunge IK/Rasbo IK (borta) F-03


      20:50
    • 20:40

      IS Saga (borta) F-03


      22:40
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      IK Sirius FBC (borta) P-05


      21:20
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:45

      Frötuna (borta) P-07


      19:45
    • 19:40

      IS Saga 1 (05) (hemma) P-05


      20:20
    • 20:40

      Alunda IBF (hemma) P-05


      21:20
  • 24Lör
    • 09:00

      DM-slutspel P-04


      00:00
    • 09:00

      Almunge IK (hemma) F-04


      10:00
    • 13:35

      SK Vide (borta) P-07


      14:35
    • 14:50

      Sirius ibk blå (hemma) F-04


      15:50
    • 15:20

      Hagunda IF vit (borta) F-07


      16:30
    • 15:40

      Björklinge BK (hemma) Dam jun


      17:40
    • 17:30

      Björklinge BK (borta) F-04


      18:30
    • 18:00

      IS Saga (borta) Dam jun


      20:00
  • 25Sön
    • 00:00

      DM-slutspel P-04


      17:00
    • 09:00

      DM-2018 F-05


      13:30
    • 12:00

      Sirius IBK (hemma) Dam jun


      13:00
  • 26Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 19:40

      Föräldraträning/match P-05


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör