Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Everöds IF Herrlaget

Följ

Herrlaget

Följ oss för uppdateringar
Följ
Everöds IF
Fotboll
Herrlaget

Skriv i gästboken

Logga in för att skriva i gästboken

Gästbok

  • 27 maj 2011 Baronen

    Ja va ska man säga...återigen grinar fru fortuna oss i ansiktet med ett hånfult leende. Ni sliter gött och visar en satans vilja pågar och vi i Rädzåcks kan inte begära mer. Vi älskar er i med och motgång.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2011 David

    Bra kämpainsts idag gubbar. Vad finns att säga. Får se till o leta fram någon av alla dessa flöjtar till nästa match. Väldigt tråkigt o höra om sebbes skada. Snacka om att strö salt i såren. Ett krya på dig får du av mig i varje fall.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2011 IT

    Koddas oxå- Jag tycker alla visar stort hjärta och vi kämpar till sista droppen.Tyvärr räckte det inte ända fram. Rapporten på Sebbe är kraftig spricka i underarmen och gips i tre veckor. Iallafall roligt att se så mycket publik som vill titta på lokalfotboll och dom fick bra valuta för pengarna.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2011 TIF (Adde)

    Skönt att se att ni visar vilja att spela match idag och inte ger upp när vi får första och andra straffen.. :) hoppas på att ni lyckas med ert spel framöver och håller er kvar i Div 5 till kommande år.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2011 Camilla

    Bra spelat, synd att det inte blev 1 poäng.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2011 Rädsåcks

    Kom igen gubbar! Visa hjärta, visa vilja, visa glädje!

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2011 Jeppe

    Ikväll vinner vi grabbar! sjukt taggad, men är tyvärr inte spelklar efter skadan än, lycka till!

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 maj 2011 Jalle #5

    lycka till imorgon grabbar, Däng till dom duktig nu på tallavallen!

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 maj 2011 WEB

    Skytteligan är uppdaterad inför omgång 7

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 maj 2011 IT

    Undrar om LIGA06 har avstängda spelare el skador? Med tanke på det språkbruket dom låg inne med kan man tänka att dom har en del gula för svordomar.

    Rapportera

    Rapportera