Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Essviks AIF A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 15 dec 2006 borra

    ovanligt att du e bakis ullman?:)

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 dec 2006 Lillman

    jaha det är därför jag får så jävla ont i ryggen när jag springer uppförs då. och det tredje benet kan vara bra att ha ibland också så inte andré kan tunnla mig=)

    och för övrigt fyller mamma min 50 år idag så jag kan vara lite bakfull imorron så ni vet det. hörs imorron gubbs.

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 dec 2006 borra

    ja då ska han väl dricka rötjut å va grinig!!!!!!!!!!!!!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 dec 2006 André

    Haha, näe fan på lördagkväll då ska ju masken själv dit och vara grinig borra :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 dec 2006 borra

    haha du har nog en poäng där henri!
    å det är stort att precis ha vaknat å vara som surjäveln haha bara du inte är grinig på lördag kväll så:)

    Rapportera

    Rapportera

  • 15 dec 2006 Henri#10

    Ja lillman du tränar sämst av alla, men iofs så tränar du ju utan att du tänker på det. Jag menar du går å bär runt en 20 - kilos klubba jämt ju! Skulle du ta bort den så vore du nog snabbast i laget och den med bäst kondis iaf! Ja iofs, fan vet om inte du skulle få bättre teknik med utan det där tredje benet!

    Idag är jag sur, grinig, arg och förbannad(maskensyndromet även kallat) så imorgon på träningen kommer jag kötta ner allihopa bara så ni vet

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 dec 2006 Lillman

    grabbar jag som varit den sämst tränade av alla dom senaste 8 åren har inte ett dugg träningsverk. tycker jag är stort faktiskt.

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 dec 2006 martinsson

    hehe ja du man gör ju nästan det....också ser det ut som ja skitit på mig när ja går=) Det är så ja också tänker andre=)

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 dec 2006 Salle

    Du är ju inte missnöjd över dig själv André =)

    Kan nästan tänka mig att martinsson flåsar än sen gårdagens löpning! =)

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 dec 2006 André

    Jag vågar nog påstå att jag skulle leka med martin om jag ville. Men fan, man måste ju vara snäll med "junisarna" jag vet ju själv hur det var :)

    Rapportera

    Rapportera