Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Essviks AIF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Essviks AIF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Grattis grabbar, kul att höra att Essvik är tillbaka i fyran.
Nu på lördag (29/9) kommer Hälsocupen att arr. på Vallen för 4:e året. Vi kommer som tidigare år behöva alla omkl. rum på anläggningen då det är 22 st. P11 lag som kommer. Vi kommer naturligtvis att städa efter oss.
Vi saknar några domare. Är det någon som är intresserad av att tjäna 500:- + fri mat under lördan så hör av er till Lenny Sandberg tel. 070-522 02 02.
/Lars E. tränare i EAIF P11
Idag känns det nästan ännu bättre än igår :) Och ett stort tack till Frengen som var snäll och fixade skumpa! Stort av dig Mats :)
Rapportera
grattis grabbar!!
faan så skönt de känns att få vara tillbaka i fyran igen... lite synd att man inte har fått spela nån match och fått de lika roligt som er men men det får bli i fyran istället.. hare så gott nu pojkar
Ja riktigt skönt att vi snart är tillbaka i serien vi hör hemma!
När var samlingen imorn? :P Har glömt och kan inte hitta det någonstanns..
jobbigt att man inte kan festa till med er eftersom halsen krånglar fortfarande...men henry kan nog ta nån öl åt mig) hehe synes på onsdag vi som ska upp
Rapportera