Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 2Mån
    v.31
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 19:00

      Sölvesborg Goif (borta) A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 5Tor
    • Heldag

      Cup i Lomma P-08

    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 6Fre
    • Heldag

      Cup i Lomma P-08

    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 7Lör
    • 12:00

      Malmö FF (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      IF Limhamn Bunkeflo (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Hässleholms IF (hemma) A-laget


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle A-laget P-11


      16:00
    • 14:00

      Kvarnby IK 1 (borta) U19


      16:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Löberöds IF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF (hemma) P-07


      15:00
  • 9Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 13Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:30

      IFK Klagshamn (hemma) U19


      21:30
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Höörs IS blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Sjöbo IF blå (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Torns IF orange (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Svalövs BK (hemma) P-11


      12:30
    • 10:30

      FC Trelleborg grå (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Åkarps IF 2 (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF blå (borta) P-05


      15:00
    • 15:00

      IFK Karlshamn (borta) A-laget


      16:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      IF Lödde gul (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Vikens IK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Skanör Falsterbo IF svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      18:00
    • 12:30

      Oxie SK (hemma) P-09


      14:30
    • 15:00

      Åhus Horna BK (borta) P-07


      17:00
  • 16Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Eslöv BK - Arlöv P-09


      20:00
    • 19:00

      Båstads GIF (hemma) P-07


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Match mot IFK Hässleholm flyttad P-07


      20:00
  • 20Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Wä IF (hemma) P-05


      21:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Vejby IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      FC Bellevue 3 (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Kvarnby IK (hemma) P-09


      17:00
  • 22Sön
    • 09:30

      STU P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Staffanstorp United FC svart (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Kågeröds BoIF (borta) P-11


      12:30
    • 10:30

      Röstånga IS (hemma) P-10


      12:30
    • 10:30

      Eslövs BK - Röd (hemma) P-13


      12:45
    • 11:15

      Eslövs BK - Svart (hemma) P-13


      13:30
    • 12:00

      Åkarps IF 1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:30

      Svedala IF svart (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      IFK Malmö FK (hemma) P-06


      16:00
    • 15:45

      Förslövs IF/Västra Karups IF/Torekovs IK/Grevie GI (hemma) P-07


      17:45
  • 23Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Eskilsminne IF (borta) U19


      21:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      BK Olympic (borta) A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Eskilsminne IF (borta) P-10


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:30

      Asmundtorps IF (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Arlövs BI (borta) P-10


      12:30
    • 13:30

      IF Lödde (borta) P-09


      15:30
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Åstorps FF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Sjöbo IF vit (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Svalövs BK (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 11:30

      Bara GoIF 2 (borta) P-12


      13:30
    • 12:00

      Lunds BK röd (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Bjärreds IF blå (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Degeberga GoIF (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Räppe GOIF (borta) A-laget


      16:00
  • 30Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Åstorps FF blå (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30