Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:45

      Lunds BK blå (hemma) P-07


      20:45
  • 3Lör
    • 10:00

      IF Lödde svart gul (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      GIF Nike (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      GIF Nike (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Landskrona BoIS (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Hittarps IK vit (borta) P-11


      13:00
    • 11:15

      Husie IF grön (borta) P-08


      13:15
    • 11:45

      Knattespelsavslutning P-12


      15:00
    • 12:00

      Lunds FF (borta) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 12:30

      Harrie FF blå (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Bollkallar P-08


      17:00
    • 13:30

      IK Wormo svart (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Assyriska BK (hemma) A-laget


      16:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Bara GoIF röd (borta) P-10


      11:30
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Svedala IF svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      11:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Malmö FF (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      Dalby GIF (borta) P-08


      16:00
    • 16:00

      Staffanstorp United FC lila (hemma) P-07


      18:00
  • 5Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      EBK Målvaktsträning P-07


      19:00
    • 18:00

      Möte Finngården P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Ramlösa Södra IF 2 (hemma) P-08


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 08:00

      Inställd Esbjerg fB Spar Nord Elite Cup P-07


      19:00
  • 10Lör
    • 08:00

      Inställd Esbjerg fB Spar Nord Elite Cup P-07


      19:00
    • 10:00

      Svalövs BK (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Glumslövs FF vit (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Oxie SK vit (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Onsala BK (borta) A-laget


      16:00
    • 14:00

      Bjärreds IF röd (borta) P-06


      16:00
  • 11Sön
    • 08:00

      Inställd Esbjerg fB Spar Nord Elite Cup P-07


      19:00
    • 09:45

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Harlösa IF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Torns IF orange (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Kvarnby IK blå (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      EBK Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:30

      Dösjöbro IF röd (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Bjärreds IF (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Höörs IS blå (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Mjällby AIF (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Wä IF (borta) P-05


      18:00
  • 12Mån
    v.42
    • 08:00

      Inställd Esbjerg fB Spar Nord Elite Cup P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Torns IF svart (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      IFK Hässleholm (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
    • 18:15

      Linero IF vit (hemma) P-06


      20:15
    • 19:00

      Kulladals FF blå (borta) P-07


      21:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Lunds 7 manna Kick off Cup P-10


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch Trollenäs P-11


      13:00
    • 14:00

      Trollenäs IF (hemma) U19


      16:00
  • 18Sön
    • 08:00

      OFF Season Cup P-09


      14:00
    • 10:00

      Eslövs BK (hemma) P-13


      11:15
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 14:00

      Ängelholms FF (hemma) A-laget


      16:00
  • 19Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 20Tis
    • 17:00

      EBK Redovisning Sverigelotter P-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Redovisning Lotter P-09


      23:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 19:00

      Kvarnby IK blå (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      Match Kvarnby -EBK 06/07 P-07


      21:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 31Lör
    • 11:30

      Träning P-14


      13:00
      Berga Sporthall