Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna Guif P-2009
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Eskilstuna Guif P-2009.
P-2009
Följ oss för uppdateringar
Föreningsfotografering
Hej på er!
Lördagen 18/11 kommer vi ha Föreningsfotografering i Ekängshallen.
(Jag vet med mig att det ligger träningar och matcher där i dagsläget, men vi tittar på att lösa så ni dem som drabbas kan få träningstider samt att matcherna får nytt datum.)
Jag kommer sätta ihop ett schema där varje lag kommer ta cirka 30 minuter. Ni får gärna komma med önskemål på tider som kan passa er ifall det krockar med matcher eller liknande. Vi beräknar att komma igång med första fotot cirka 8.30-9.00 och hålle rpå till cirka 13-14. (Mer info kommer)
Visar det sig att det krockar helt det datumet, så kommer ett uppföljningsheat tätt inpå. Jag har lämnat fram förslag på efterföljande Måndag 20/11. (Även mer info kommer där). Det kommer vara i anslutning till Dam&Herr träning i Stiga Sports Arena.
Hojta till ifall ni har funderingar!
Eric Lundquist
Sportchef Ungdom
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera