Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Endre IF

Följ

Endre IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Endre IF
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 19:15

      Träning JAS


      21:00
    • 21:00

      Träning U-lag


      22:00
  • 3Ons
    • 20:30

      Träning U-lag


      22:00
  • 4Tor
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 20:00

      Träning JAS


      21:45
  • 5Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 6Lör
    • 14:30

      Träning F-11


      16:00
    • 14:30

      Träning F-10


      16:00
    • 14:30

      Träning F-13


      16:00
  • 7Sön
    • 09:30

      Träning F-13


      10:30
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
    • 11:30

      A-lagsmatch - bollförsäljning och kiosk F-0809


      14:30
    • 14:00

      IBK Åtvidaberg (borta) U-lag


      16:00
  • 8Mån
    v.45
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 19:15

      Träning JAS


      21:00
    • 21:00

      Träning U-lag


      22:00
  • 10Ons
    • 20:30

      Träning U-lag


      22:00
  • 11Tor
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 19:05

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning JAS


      21:45
  • 12Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 13Lör
    • 11:20

      Grön Serie F-13


      14:15
    • 12:00

      Roma IF Roma IF -12 Mix (borta) F-13


      14:00
    • 12:00

      IF Hansa-Hoburg Grön (hemma) F-12


      16:00
    • 12:50

      Visby IBK P12 lag 2 (hemma) F-12


      14:50
    • 13:30

      Wisby City SK 05/06 (hemma) F-06/07


      14:30
    • 13:40

      Visby IBK P13 lag 2 (hemma) F-13


      15:40
    • 14:30

      Endre IF F12 Lag 1 (hemma) F-12


      16:30
    • 14:45

      IF Hansa-Hoburg lag Blå (hemma) F-0809


      16:45
    • 15:15

      Katrineholms IBF (hemma) U-lag


      17:15
  • 14Sön
    • Heldag

      Träning F-06/07

    • 08:45

      Endre IF F11 (hemma) F-10


      11:20
    • 08:45

      Match mot Endre F-10 F-11


      09:40
    • 09:30

      Sköndals IK (hemma) JAS


      11:30
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
    • 11:30

      Bolltävling Pixbo Wallenstam IBK F-10


      14:00
    • 12:00

      Sargvakter JAS


      14:30
    • 12:30

      Entré F06/07 F-06/07


      14:30
    • 15:40

      Visby IBK P12 (hemma) F-10


      18:20
  • 15Mån
    v.46
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 19:15

      Träning JAS


      21:00
    • 21:00

      Träning U-lag


      22:00
  • 17Ons
    • 20:30

      Träning U-lag


      22:00
  • 18Tor
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 20:00

      Träning JAS


      21:45
  • 19Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 20Lör
    • 15:15

      Vendelsö IK (borta) JAS


      17:15
    • 17:30

      IBF Linköping U-lag (borta) U-lag


      19:30
  • 21Sön
    • 09:00

      Sammandrag 21/11 F-06/07


      12:00
    • 09:30

      Träning F-13


      10:30
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
    • 11:15

      Visby IBK P12 (borta) F-10


      12:15
    • 12:30

      Borensberg IBC (borta) U-lag


      14:30
    • 14:30

      Klintehamns IK 07-10 (borta) F-0809


      16:30
    • 17:00

      Wisby City SK 08/09 (borta) F-0809


      19:00
    • 17:45

      Visby IBK P11 (borta) F-10


      18:45
    • 18:45

      Visby IBK P12 lag 2 (hemma) F-11


      20:45
  • 22Mån
    v.47
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 19:15

      Träning JAS


      21:00
    • 21:00

      Träning U-lag


      22:00
  • 24Ons
    • 20:30

      Träning U-lag


      22:00
  • 25Tor
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 20:00

      Träning JAS


      21:45
  • 26Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 27Lör
    • 12:10

      Visby IBK P12 lag 1 (borta) F-13


      14:10
    • 12:10

      Grön Serie F-13


      15:30
    • 12:15

      IF Hansa-Hoburg (hemma) F-10


      14:15
    • 13:00

      Wisby City SK P11/12 (borta) F-12


      16:15
    • 13:15

      Endre IF F 10 Lag 2 (borta) F-11


      15:15
      Solklintshallen
      Serie: Pantamera Ljusblå 2
      Samlingstid: 12:45
      Resultat och referat
    • 13:50

      Roma IF Roma IF -12 Mix (borta) F-12


      15:50
    • 14:00

      Bergs IK U-lag (hemma) U-lag


      16:00
    • 14:40

      Visby IBK P12 lag 2 (borta) F-13


      16:40
    • 14:40

      Visby IBK P13 lag 1 (hemma) F-12


      16:40
    • 15:30

      Visby IBK P13 lag 2 (hemma) F-12


      17:30
    • 16:30

      IF Hansa-Hoburg Mix 06-08 (hemma) F-0809


      18:30
  • 28Sön
    • 10:30

      Träning F14


      12:00
    • 13:00

      Telge SIBK (borta) JAS


      15:00
    • 15:30

      Träning F-11


      19:00
    • 15:30

      Träning F-10


      17:00
    • 15:30

      Träning F-13


      17:00
  • 29Mån
    v.48
    • 18:45

      Roma IF P 09-10 (borta) F-0809


      20:45
    • 18:45

      Match Blå 21/22 Roma IF F-0809


      20:00
    • 20:00

      Träning U-lag


      21:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-0809


      20:00
    • 21:00

      Träning U-lag


      22:00