Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna Basket F10/11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Eskilstuna Basket F10/11.
F10/11
Följ oss för uppdateringar
Tack Emil för att du hjälpte till med detta
Skönt att hon kom hem även om det tog extra tid.
Hon är vid entre dörren nu. Tack!
Jag stötte dig idag, ber om ursäkt
Okay tack! Vet inte om jag kan få hennes kompis nummer.senaibou dem är i samma klass och fråga henne, kanske hon vet vad som har hänt. Hon oftast är hemma max en timme träning. Det snart två timmar
Rapportera
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HsWR8aMu3buxcTDp3zb2L2I3_7t6M_tDMZKQ6Z4Kxms/edit?usp=sharing
RapporteraNu är ett körschema skapat för kommande fyra bortamatcher. Klicka på länken för att komma till excelarket. Jag tänker att vi stämmer av i januari hur truppen ser ut så att det inte blir tokigt med bilarna. Man är själv ansvarig för det datum man ska köra och behöver man byta dag gör man det själv och meddelar Rolle. Vill man kan man höra av sig till mig så ändrar jag i schemat också.
Jag har även gjort en flik för våra hemmamatcher. Vi behöver fylla på gällande vem som kan sitta i sekretariatet och stå i kiosken. Om det inte sköts får vi fundera på om ansvar behöver delas ut.
Kommer det anordnas någon sekretariat-utbildning snart?