Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalby GIF

Följ

Dalby GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Dalby GIF
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning F10-11


      17:00
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 16:45

      Träningsmatch Uppåkra P-09


      19:30
    • 18:00

      UPPSTARTSGRILLNING F08-09


      21:00
    • 19:00

      Kävlinge Harrie FF (borta) P-08


      21:00
  • 7Lör
    • 11:00

      Värpinge IF röd (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      FBK Balkan (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      Uppåkra IF grön (borta) P-11


      13:30
    • 14:00

      Vanneberga IF (borta) Herrseniorer


      16:00
  • 8Sön
    • 13:30

      Oxie SK (borta) P-06


      15:30
    • 16:30

      Sjöbo IF (borta) F10-11


      18:30
    • 17:00

      Uppåkra IF (hemma) Oldboys


      19:00
    • 17:00

      Oldboys Dalby GIF


      19:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Tomelilla IF (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 18:30

      Kick off P10 P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Ledarmöte Handbollssektionen Klubbstugan


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
  • 13Fre
    • 13:00

      Tränings läger Båstad-Torekov F06-07


      00:00
    • 16:00

      Träning F10-11


      17:00
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 18:30

      Staffanstorp United FC (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Gärsnäs AIS (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Tränings läger Båstad-Torekov F06-07

    • Heldag

      Skördecupen (Asmundtorp) F08-09

    • 08:00

      Träning P-14


      09:00
    • 09:30

      Lunds SK 1 (borta) P-13


      11:30
    • 10:00

      Staffanstorp United FC svart (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Match F12-13


      11:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Svedala IF svart (hemma) P-09


      15:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Tränings läger Båstad-Torekov F06-07


      16:00
    • 11:00

      Uppåkra (hemma) F12-13


      12:00
    • 11:00

      Kävlinge Harrie FF röd (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF gul (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Kvarnby IK röd (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Fotbollsgolf P-07


      14:00
    • 13:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-11


      15:00
    • 17:00

      Askeröds IF (hemma) F10-11


      19:00
    • 17:00

      Bara GoIF (hemma) P-06


      19:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning F10-11


      17:00
    • 16:30

      Träning F08-09


      18:00
    • 18:30

      Match mot Trelleborg F06-07


      20:30
    • 18:30

      Helsingborg Östra IF (borta) P-06


      20:30
  • 21Lör
    • 08:00

      Träning P-14


      09:00
    • 10:00

      BK Flagg röd (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      Bara (hemma) F12-13


      12:00
    • 11:00

      Furulunds IK gul (hemma) P-13


      13:00
    • 11:15

      Skanör Falsterbo IF vit (borta) P-09


      13:15
    • 13:00

      Arlövs BI (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Glimåkra IF (borta) Herrseniorer


      16:00
  • 22Sön
    • 10:00

      FC Staffanstorp-Dalby vit F12-13


      11:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) F08-09


      12:00
    • 10:00

      BK Landora blå (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Staffanstorp United FC (hemma) P-07


      12:35
    • 11:00

      Bara GoIF 2 (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      BK Flagg röd/blå (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Bjärreds IF blå (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      Lunds FF gul (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      BK Höllviken röd (hemma) P-10


      15:30
    • 16:00

      Lunds SK (borta) Oldboys


      18:00
    • 17:00

      BK Flagg (hemma) P-06


      19:00
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F06-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P11 Klubbstugan


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 08:00

      Träning P-14


      09:00
    • 09:00

      GIF Nike röd (borta) P-11


      11:00
    • 09:15

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Södra Sandby IF (borta) P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P-16


      10:30
    • 10:00

      Staffanstorp United FC lila (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Bjärreds IF röd (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      IF Lödde (borta) F10-11


      12:00
    • 10:00

      Hardeberga BK röd (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      BK Höllviken röd (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Trelleborgs FF- Dalby Gif blå F12-13


      13:00
    • 13:00

      Torns IF (borta) P-07


      14:30
  • 29Sön
    • 09:00

      STU F14 F06-07


      11:45
    • 10:00

      Nike (hemma) F12-13


      11:00
    • 10:00

      Linero IF vit (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      FC Möjligheten 1 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra IF (borta) F08-09


      13:00
    • 11:00

      Skegrie BK vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Lunds FF (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Furulunds IK gul (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      BK Olympic 2 (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Hjärsås/Värestorps IF (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Kvarnby IK (hemma) P-08


      16:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis