Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey

Följ

Boo Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 08:55

      Vallentuna Hockey gul (hemma) Team 14


      10:15
    • 09:20

      Hammarby IF vit (hemma) Team 14


      11:20
    • 09:45

      Lidingö Vikings HC röd (hemma) Team 14


      11:45
    • 11:45

      Tullinge TP HC blå (hemma) Team 12


      13:45
    • 12:05

      FOC Farsta IF röd (hemma) Team 12


      14:05
    • 12:25

      Huddinge IK röd (hemma) Team 12


      14:25
    • 13:30

      Träning Team 16


      15:45
    • 14:00

      FOC Farsta IF vit (hemma) Team 12


      16:00
    • 14:15

      Träning Team 08


      17:15
    • 14:25

      Flemingsbergs IK svart (hemma) Team 12


      16:25
    • 14:30

      Trångsunds IF röd (hemma) F10


      16:30
    • 14:50

      FOC Farsta IF blå (hemma) Team 12


      16:50
    • 14:55

      Huddinge IK blå (hemma) F10


      16:55
    • 15:00

      Älta IF gul (hemma) Team 12


      17:00
    • 15:20

      Djurgårdens IF vit (hemma) Team 12


      17:20
    • 15:20

      Segeltorps IF vit (hemma) F10


      17:20
    • 15:40

      Hammarby IF vit (hemma) Team 12


      17:40
    • 15:45

      Träning Team 10


      16:45
    • 15:45

      Träning Team 09


      16:45
    • 16:30

      IFK Österåker Vikings HC vit (hemma) Team 14


      17:45
    • 16:50

      Brinkens IF vit (hemma) Team 14


      18:50
    • 17:00

      FOC Farsta IF blå (borta) Team 11


      19:00
    • 17:00

      Järna SK (hemma) J-18


      19:00
    • 17:10

      FOC Farsta IF vit (hemma) Team 14


      19:10
    • 19:30

      Trånkan Queens 1 (hemma) Ladies


      21:30
  • 5Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning F10


      17:15
    • 17:15

      Träning Målvakter


      18:15
    • 17:15

      MV-träning Team 13


      18:15
    • 17:15

      Skyttar till MV träning Team 11


      18:15
    • 17:15

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Skyttar till MV-träning Team 12


      18:15
    • 18:30

      Träning Målvakter


      19:30
    • 18:30

      Målskytteträning J-18


      19:30
    • 18:30

      Skyttar målvaktsträning Team 08


      19:30
    • 18:30

      Träning Team 09


      19:30
    • 18:30

      Skytt MV träning Team 10


      19:30
    • 19:15

      Tullinge TP HC (hemma) Team 11


      21:15
    • 19:45

      Träning Team 09


      20:45
    • 19:45

      Träning Team 08


      21:45
    • 19:45

      Träning Team 10


      20:45
    • 21:00

      Träning J-18


      22:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 14


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 16


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 17


      15:45
    • 15:30

      Träning Team 16


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 09


      17:00
    • 17:15

      Träning Team 12


      18:15
    • 17:15

      Träning Team 11


      18:15
    • 17:30

      Träning J-18


      18:30
    • 18:30

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning F8


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte F8


      19:30
    • 18:45

      Träning Team 14


      20:00
    • 18:45

      Träning Team 15


      20:00
    • 19:45

      Södertälje SK (hemma) Team 08


      21:45
    • 20:15

      Träning Team 10


      21:30
  • 10Lör
    • 08:00

      Träning Team 15


      09:15
    • 08:00

      Träning Team 17


      09:00
    • 08:10

      Trångsunds IF vit (hemma) Team 13


      09:25
    • 08:20

      Poolspel Boo HC lag svart Team 15


      09:25
    • 08:30

      FOC Farsta IF vit (hemma) Team 13


      10:30
    • 08:50

      Hammarby IF grön (hemma) Team 13


      10:50
    • 09:00

      Träning Team 14


      10:00
    • 09:30

      Värmdö HC (hemma) F10


      11:30
    • 09:30

      Hockeyskoj Boo - Värmdö F8


      10:45
    • 09:55

      Hässelby Kälvesta HC vit (hemma) F10


      11:55
    • 10:15

      Viggbyholms IK vit (hemma) Team 13


      11:30
    • 10:20

      Lidingö Vikings HC (hemma) F10


      12:20
    • 10:40

      IFK Österåker Vikings HC gul (hemma) Team 13


      12:40
    • 11:00

      Träning J-18


      12:00
    • 11:05

      Lidingö Vikings HC röd (hemma) Team 13


      13:05
    • 12:30

      FOC Farsta IF1 (hemma) Team 10


      14:30
    • 14:00

      SDE HF svart (hemma) Team 13


      15:15
    • 14:00

      Träning Hockeyskolan


      14:40
    • 14:25

      Göta Traneberg IK blå (hemma) Team 13


      16:25
    • 14:30

      Värmdö HC röd (hemma) Team 13


      15:45
    • 14:40

      Träning Hockeyskolan


      15:20
    • 14:50

      Mälarh/Bre Hockey vit (hemma) Team 13


      16:50
    • 14:55

      Nacka HK blå (hemma) Team 13


      16:55
    • 15:20

      Tyresö Hanvikens SK röd (hemma) Team 13


      17:20
    • 15:20

      Träning Hockeyskolan


      16:00
    • 16:30

      IFK Tumba IK (borta) Ladies


      18:30
    • 17:00

      Träning Team 08


      20:00
    • 18:15

      Träning Team 09


      19:15
    • 19:30

      Träning Team 11


      20:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Åker/Strängnäs HC (borta) Team 09


      12:00
    • 10:05

      Tullinge TP HC blå (hemma) Team 12


      12:05
    • 10:10

      Poolspel Boo HC lag vit Team 15


      11:25
    • 10:30

      Huddinge IK röd (hemma) Team 12


      12:30
    • 10:55

      IFK Tumba IK vit (hemma) Team 12


      12:55
    • 12:00

      Brinkens IF (hemma) F10


      14:00
    • 12:15

      Värmdö HC vit (borta) Team 11


      14:15
    • 12:25

      Tyresö Hanvikens SK röd (borta) F10


      14:25
    • 12:55

      IFK Österåker Vikings HC (borta) F10


      14:55
    • 14:15

      Poolspel Boo HC lag gul Team 15


      15:30
    • 14:30

      Tyresö Hanvikens SK röd (hemma) Team 12


      16:30
    • 14:30

      Poolspel Boo HC lag grön Team 15


      15:35
    • 14:55

      Hammarby IF grön (hemma) Team 12


      16:55
    • 15:00

      Träning Team 16


      17:15
    • 15:20

      Saltsjöbadens IF blå (hemma) Team 12


      17:20
    • 15:45

      Tullinge TP HC 2 (hemma) Team 10


      17:45
    • 16:00

      Mälarö Hockeyförening (borta) Team 08


      18:00
    • 17:10

      Värmdö HC blå (hemma) Team 12


      19:10
    • 17:15

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Träning F8


      18:15
    • 17:30

      Hammarby IF vit (hemma) Team 12


      19:30
    • 17:50

      Tyresö Hanvikens SK vit (hemma) Team 12


      19:50
    • 18:30

      Träning Team 13


      19:30
    • 19:45

      Träning J-18


      20:45
    • 21:00

      FOC Farsta IF (borta) Panthers


      23:00
  • 12Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:15
    • 17:15

      Träning Målvakter


      18:15
    • 17:15

      MV-träning Team 13


      18:15
    • 17:15

      Träning F10


      18:15
    • 17:15

      Skyttar till MV-träning Team 12


      18:15
      Björknäs ishall (B-hall)
      Samlingstid: 16:45
      Anteckning: Endast kallade skyttar.
    • 17:15

      Skyttar till MV träningen Team 11


      18:15
    • 17:30

      Träning Team 08


      20:15
    • 18:30

      Träning Målvakter


      19:30
    • 18:30

      Målskytteträning J-18


      19:30
    • 18:30

      Skytt MV träning Team 10


      19:30
    • 18:30

      Träning Team 09


      19:30
    • 19:30

      Haninge Anchors HC Svart (borta) J-18


      21:30
    • 19:45

      Träning Team 09


      20:45
    • 20:30

      Träning Team 10


      21:30
    • 21:00

      Träning Ladies


      22:15
    • 21:45

      Träning Panthers


      22:45
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 14


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 16


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 17


      15:45
    • 17:45

      Träning Team 13


      18:45
    • 19:00

      Träning Team 11


      20:00
    • 19:00

      Träning Team 12


      20:00
    • 20:00

      Tullinge TP HC 2 (borta) Team 09


      22:00
    • 20:00

      Hammarby IF (hemma) J-18


      22:00
    • 20:15

      Träning Team 08


      21:15
    • 21:00

      Infomöte Föräldrar Team17 Team 17


      22:00
  • 16Fre
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 14


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 16


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 17


      15:45
    • 16:00

      Träning Team 15


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 09


      17:15
    • 16:00

      Träning F10


      17:00
    • 16:00

      Träning F8


      17:00
    • 17:15

      Träning Team 14


      18:15
    • 17:15

      JRM-skridskoteknik Team 13


      18:15
    • 17:30

      Träning J-18


      18:30
    • 18:30

      Boo HC 1 - Tullinge 1 (Serie) Team 10


      20:00
    • 18:45

      Träning Team 11


      20:00
    • 19:00

      Träning Team 08


      21:00
    • 20:15

      Träning Ladies


      21:30
    • 21:15

      Älta IF (hemma) Panthers


      23:15
  • 17Lör
    • 08:00

      Träning Team 17


      09:00
    • 08:15

      IFK Österåker Vikings HC blå (hemma) Team 14


      09:30
    • 08:25

      Djurgårdens IF vit (hemma) Team 14


      10:15
    • 08:35

      FOC Farsta IF blå (hemma) Team 14


      10:35
    • 08:50

      Haninge Anchors HC svart (hemma) Team 14


      10:50
    • 08:55

      Hammarby IF grön (hemma) Team 14


      10:55
    • 09:00

      Träning Team 15


      10:00
    • 09:15

      Saltsjöbadens IF vit (hemma) Team 14


      11:15
    • 09:40

      Brinkens IF blå (hemma) Team 14


      11:40
    • 09:45

      Träning Team 16


      11:25
    • 10:15

      Värmdö HC vit (hemma) F10


      11:45
    • 10:40

      IFK Salem (hemma) F10


      12:40
    • 11:05

      Tullinge TP HC vit (hemma) F10


      13:05
    • 11:20

      Träning J-18


      12:15
    • 12:30

      Visby-Roma HK Ungdom vit (hemma) Team 12


      14:30
    • 12:55

      IFK Tumba IK vit (hemma) Team 12


      14:55
    • 13:00

      Trångsunds IF (borta) Team 10


      14:30
    • 13:20

      Segeltorps IF vit (hemma) Team 12


      15:20
    • 13:30

      Laglunch och bowling J18 240217 J-18


      16:00
    • 14:00

      Träning Hockeyskolan


      14:40
    • 14:40

      Träning Hockeyskolan


      15:20
    • 15:15

      Älta IF gul (hemma) Team 14


      16:30
    • 15:20

      Träning Hockeyskolan


      16:00
    • 15:35

      FOC Farsta IF röd (hemma) Team 14


      17:35
    • 16:10

      Tyresö Hanvikens SK röd (hemma) Team 14


      18:10
    • 17:30

      Träning Team 13


      18:30
    • 18:15

      Djurgårdens IF (hemma) Team 11


      20:15
    • 18:45

      Träning F10


      19:45
    • 18:45

      Träning F8


      19:45
    • 19:45

      IFK Täby HC (borta) Team 08


      21:45
    • 19:45

      Träning Team 10


      20:45
    • 19:45

      Träning Team 12


      20:45
  • 18Sön
    • 09:00

      Poolspel Nacka Team 12


      10:30
    • 10:35

      Poolspel Sollentuna Team 12


      12:00
    • 12:15

      Värmdö HC blå (borta) Team 11


      14:15
    • 13:30

      Tyresö Hanvikens SK röd (hemma) Team 12


      15:30
    • 13:55

      Djurgårdens IF blå (hemma) Team 12


      15:55
    • 14:20

      Trångsunds IF blå (hemma) Team 12


      16:20
    • 14:30

      Träning Team 14


      15:45
    • 15:45

      Älta IF (hemma) Team 09


      17:45
    • 16:00

      Träning Team 10


      17:15
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:15
    • 16:30

      Träning Team 16


      18:15
    • 17:00

      FOC Farsta IF 2 (borta) Team 10


      18:30
    • 18:30

      SKÅ IK Seahawks 2 (borta) Ladies


      20:30
    • 18:30

      Saltsjöbadens IF (hemma) J-18


      20:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 14


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 17


      15:45
    • 14:00

      Hockeyfritids Team 16


      15:45
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:00
    • 17:15

      Träning F10


      18:15
    • 19:00

      Lagaktivitet: DIF-Mora Team 13


      21:30
    • 19:45

      Träning J-18


      21:00
    • 21:15

      Träning Panthers


      22:30
  • 22Tor
    • 17:45

      Träning Team 13


      18:45
    • 18:30

      Södertälje SK (borta) Team 11


      20:30
    • 19:00

      Träning Team 12


      20:00
    • 19:00

      Träning Team 11


      20:00
    • 19:15

      Träning Team 08


      21:15
    • 20:00

      Brinkens IF (hemma) J-18


      22:00
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 11:00

      Träning Team 10


      12:15
    • 14:45

      Träning Team 16


      17:00
    • 17:15

      Träning Team 15


      18:30
    • 18:30

      Göta Traneberg IK (borta) J-18


      20:30
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:00
    • 16:15

      Träning Team 08


      20:45
    • 18:20

      Knattematch i spelpaus Team 15


      19:20
    • 18:30

      Träning J-18


      19:30
  • 29Tor